690 680 960

Nielegalny hazard na cenzurowanym. Zarekwirowano 15 automatów do gier (zdjęcia)

Działania kontrolne prowadzone w ostatnich dniach przez funkcjonariuszy lubelskiej służby celno-skarbowej zakończyły się ujawnieniem 15 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Nielegalne urządzenia zabezpieczono w lokalach na terenie Lublina, Dęblina, Ryk i Łukowa.

W ostatnich dniach funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zajęli 15 automatów do nielegalnych gier. Hazardowy charakter zatrzymanych urządzeń potwierdziły przeprowadzone na nich eksperymenty procesowe.

Oprócz automatów zabezpieczono również dokumentację związaną z nielegalną działalnością, klucze do urządzeń, monitoringi oraz pieniądze przeznaczone na wypłatę wygranych.

Ujawnienia urządzeń były wynikiem kontroli w zaledwie czterech lokalach na terenie Lublina, Dęblina, Ryk i Łukowa. We wszystkich sprawach wszczęto postępowania karne skarbowe, które prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy.

Za nielegalne urządzanie i prowadzenie gier hazardowych grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(fot. KAS)

3 komentarze

  1. Ciekawe w której dziupli w lublinie byli…bo ta na Narutowicza dalej funkcjonuje i ma się dobrze 😉 chyba ktoś ma jakieś układy…

  2. A kiedy zarekwirują maszyny od Totolotka?

  3. Knajpa black jack na Kasztanowej też działa

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas