690 680 960

Nielegalne automaty do gier i marihuana

W miniony czwartek podczas przeszukania niewielkiego budynku na jednym z osiedli w Chełmie zostały ujawnione nielegalne automaty do gier, a także marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch znajdujących się tam mężczyzn.

Policjanci w miniony czwartek przeszukali niewielki budynek znajdujący się na jednym z osiedli w Chełmie. Mundurowi znaleźli w nim i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier hazardowych oraz marihuanę. Ilość zabezpieczonych narkotyków pozwalała na sporządzenie 40 dealerskich porcji.

Kryminalni zatrzymali do tej sprawy znajdujących się w środku dwóch mężczyzn w wieku 17 i 40 lat. W mieszkaniu starszego z nich znaleziona została kolejna porcja tego narkotyku. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. 17-latek odpowie tez za ich kilkukrotne udzielanie.

Dalsze postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za zorganizowanie nielegalnych gier hazardowych. Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

Jeden komentarz

  1. Automaty nielegalne, bo kaczorowi (a dawniej tuskaszence) nie wpada mamona do kieszeni. Konopia nielegalna, bo kaczorowi (a dawniej tuskaszence) nie wpada mamona do kieszeni.
    Wniosek? III RP to wróg każdego uczciwego Polaka.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas