Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niedźwiada: 30 obywateli Ukrainy pracowało nielegalnie w jednym z gospodarstw

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas kontroli jednego z gospodarstw na terenie miejscowości Niedźwiada zatrzymali trzydziestu obywateli Ukrainy, którzy pracowali nie posiadając stosownych zezwoleń. Wydano decyzje o zobowiązaniu cudzoziemców do powrotu.

25 komentarzy

 1. Lepiej to wszystko pierd..nac i isc do mopsu. Nawet te ukry placą podatek w Polsce. Vat jest wszedzie.co za ch..wy kraj. Polakom sie robic nie chce to sie ukrów zatrudnia,a ze warunki legalnego zatrudnienia sa wyjete z niemieckich landów,to jak ma sie w Polsce cokolwiek oplacac chodowac!? Byle uj..ać chcących pracować. Ciapusów sobie lepiej sprowadzcie. Bedzie żylo sie lepiej.

 2. A co z tą świnią co ich zatrudniała? Bez konsekwencji? Jesli tak, to mamy do d..py prawo !!

  • Nie znasz widze realiow terazniejszego rolnictwa. A plantatorow nie przebranzowisz w wieku 50+. Prawo owszem-jest ujowe,ale wzgledem polskiego rolnika i przedsiebiorcy. Gdyby mieli wolna ręke i mniejsze obciazenia i obostrzenia hodowlane,to żyło by sie nam zdecydowanie łatwiej. Załoz dzialalnosc i plac wszystkie daniny bez kombinacji . Ciekawe ile czasu pociagniesz.

   • To niech zatrudni ich legalnie. Inni jakoś to robią i nie bankrutują. Chłopskie myślenie jest proste: zyskać nawet na okruchach ze stołu. Chłop jest nachalny. Za pańszczyzny źle, za zaborów źle, za II RP źle, za PRL źle, za III RP też źle. Chłopu ciągle źle, ale domy budują, New Hollandy kupują, jeżdżą w BMW i Audi, i pewnie wszystko z tych strat.

 3. Pampalini łowca zwierzą

  Polska to piękny kraj, sami uczciwi ludzie.

 4. Na każdej budowie są nielegalni pracownicy.