Niedrzwica Duża: Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

Lubelska Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 23 października b.r. w Niedrzwicy Dużej. W rejonie wiaduktu auto marki Daewoo Lublin potrąciło rowerzystę.

Do zdarzenia doszło 23 października o godz. 18:23 w Niedrzwicy Dużej w rejonie wiaduktu kolejowego, na trasie Lublin-Kraśnik. Kierujący samochodem dostawczym marki Daewoo Lublin, jadąc w kierunku Kraśnika, potrącił pieszego prowadzącego rower. Mężczyzna przekraczał jezdnię w miejscu niewyznaczonym jako przejście dla pieszych. W wyniku potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 159 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-42-78, 535-57-59 lub 112/997.

2014-10-29 13:46:31
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. To tutaj nasuwa się pytanie. Ten męszczyzna miał iśc na przejście dla pieszych do centrum Niedrzwicy? Może własnie pomyślał by ktos nad przejściem w tych okolicach. Masę ludzi przechodzi w tym miejscu chociażby młodziez dzieci wracające ze szkoły, czy też ludzie wracający z pracy. Mają wysiadac na przystanku w centrum, żeby było dobrze?

    • Czemu miał iść do przejścia ? Jak by chciał to przepisowo zrobić to siada na rower zjeżdża na przerywanej na drugą stronę i dalej prowadzi… A poza tym warto się rozejrzeć jak się przez jezdnie przechodzi…

  2. Przejście i do licha chociaz jedna latarnia, która oświetlała by drogę boczną obok wiaduktu!!! Idąc od strony Niedrzwicy wzdłuż wiaduktu mozna dostać nie powiem czego, kiedy światła samochodów oślepiają pieszego- najgorzej kiedy pada deszcz lub śnieg.Wtedy nie wiadomo gdzie sie idzie, czy jeszcze drogą czy już rowem. Zapraszam obecne i przyszłe władze gminy na spacer po zmroku tą drogą.

  3. Ludzie zglaszajcie sie odrazu na policje jesli cos widzieliscie a nie poszukujecie swiadkow po kilku dniach od zdarzenia. Co to ma byc centrum poszukiwania swiadkow wypadkow?

  4. A jak wy sobie wyobrażacie przejście zaraz za wiaduktem ? Wyjeżdżasz z za wiaduktu i zdziwko bo ludziska na przejściu ,ciekawe co na to tiry w zimie z hamowaniem przed takim przejściem na dodatek z górki .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej