Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Niedawno wprowadzili się do nowego domu. Dziś w budynku doszło do pożaru (foto) AKTUALIZACJA

Po południu w jednym z nowych domów w pobliżu Lublina wybuchł pożar. Ogień wyrządził spore szkody, na szczęście nikt nie ucierpiał.

W piątek po godzinie 13.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Łuszczów Pierwszy w powiecie lubelskim. Na miejsce skierowana została straż pożarna z Lublina, Łęcznej i Świdnika Dużego.

Jak nam przekazano, ogień pojawił się w pomieszczeniu kuchni. Występowało duże zadymienie, płomienie zdążyły się rozprzestrzenić na pozostałą część budynku, do którego niedawno wprowadzili się mieszkańcy.

St. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie wyjaśnia, iż sytuacja została szybko opanowana, a pożar ugaszony. Ogień wyrządził jednak spore szkody. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

8 komentarzy

  1. Więcej lepianek bez nadzoru wykonanych przez ludzi bez uprawnień.

  2. Oj chciałbyś mieć chłopie chociaż taką lepiankę ale pewnie tacy jak ty plują na takie lepianki bo mieszkają w apartamencie 30 metrowym na 10 piętrze z mamusią Dużo wytrwałości dla wlsc domu dobrze że udało się opanować i chałupa stoi . Zdrówka dużo wszystkim temu Panu z apartamentu na 10 tez

  3. Mam nadzieję że po odbiorze i ubezpieczony.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo