Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje policjantka z Lublina. Kobieta spadła ze ścianki wspinaczkowej

Wczoraj w Gdańsku doszło do tragicznego wypadku. Ze ścianki wspinaczkowej spadła policjantka z Lublina. Pomimo przeprowadzonej reanimacji kobieta zmarła na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Gdańsku. 43-letnia policjantka z Lublina wraz z przyjaciółmi spędzała tam czas wolny. Kobieta spadła ze ścianki wspinaczkowej, z wysokości 15 metrów. Pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji nie udało się jej uratować.

Decyzją prokuratora ciało 43-latki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Śledczy ustalają okoliczności tragicznego wypadku.

– Podinspektor Małgorzata Bigos na co dzień, jako policyjny psycholog służyła pomocą i radą funkcjonariuszom i ich rodzinom. Stres, trauma, przygnębienie czy smutek to uczucia, z którymi niejednokrotnie stykała się w swojej pracy zawodowej. Nigdy nie pozostawała obojętna na krzywdę drugiego człowieka. Zawsze starała się doradzić, wesprzeć słowem, czy gestem. Będziemy wspominać Małgosię jako osobę niezwykle pogodną i pełną życia, serdeczną i oddaną służbie – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

2017-09-25 13:19:55
(fot. KWP Lublin)

4 komentarze

  1. Śpij w spokoju 🙁

  2. Bez zabezpieczenia sie wspinała ?????? Ryzykowne.

  3. [*]…….ale gdzie zabezpieczenia i asekuracja ?

  4. Ja ciebie nie znam. I dobrze. Też nie żałuję.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo