Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez wózek widłowy

Wczoraj rano w miejscowości Bereźnica doszło do tragicznego wypadku z udziałem operatora wózka widłowego. W wyniku przygniecenia przez pojazd mężczyzna poniósł śmierć.

W piątek przed godziną 9 służby ratunkowe z terenu powiatu hrubieszowskiego otrzymały zgłoszenie o przewróceniu się wózka widłowego w miejscowości Bereźnica w gminie Horodło. Ze zgłoszenia wynikało, że pod pojazdem znajduje się mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki z OSP KSRG Horodło oraz JRG Hrubieszów, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Poszkodowany mężczyzna został wyciągnięty spod wózka widłowego przez osoby postronne znajdujące się na miejscu.

Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia prowadzili resuscytacje krążeniowo-oddechową, a następnie przekazali poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Stan poszkodowanego był bardzo poważny, niestety mężczyzny nie udało się uratować. Dalsze czynności dochodzeniowe prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

(fot. PSP Hrubieszów)

4 komentarze

  1. zapiete mial pasy napewno nie

    • Doktor od spraw nagłych.

      Tobie trzeba spiąć zwoje mózgowe bo się rozpieły , moja diagnoza jest trafna , nie musisz korzystać z NFZ.

      • A to niby czemu? Erty bardzo logicznie zauważył że gdyby człowiek miał zapięte pasy to by żył, bo zostałby w wózku. Niektóre wózki nie ruszą jeśli nie masz zapiętych pasów, co z tego jak niektórzy zapinają pasy a potem siadają na nie i tak jeżdżą!

Z kraju