Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje jeden z żołnierzy pełniących służbę w terenie przygranicznym

Dzisiaj rano zmarł jeden z żołnierzy, którzy zostali oddelegowani do służby w pobliżu granicy. Teraz żandarmi z Lublina ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny śmierci śmierci mężczyzny.

Lubelska Żandarmeria Wojskowa, prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie śmierci jednego z żołnierzy oddelegowanych do służby w terenie przygranicznym. O tym, iż nie daje on oznak życia, zaalarmowali służby ratunkowe jego koledzy. Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Żołnierz służył w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich. Jak przekazują przedstawiciele jednostki, nie wykonywał on zadań bezpośrednio związanych z ochroną polskiej granicy. Pełnił służbę jako logistyk poza strefą stanu wyjątkowego. Sam zgon miał nastąpić w trakcie odpoczynku.

Teraz żandarmi z Lublina ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny śmierci śmierci mężczyzny. Jego rodzina została otoczona opieką psychologiczną.

(fot. 19LBZ/zdjęcie ilustracyjne)

26 komentarzy

 1. Ufffff to znaczy ze szczepionki dzialaja… chwala bogu

 2. Czyli nie pogranicznik liniowy, tylko jakiś sztabowiec, zszedł na serce itp. i to nawet nie na służbie. Ale jest materiał na klikalny tytuł. Radio Erewań.

  • No i kliknąłeś. jeszcze skomentowałeś, i będziesz tu wchodził sprawdzać czy ktoś odpisał – brawo ty

  • Czy to była kula, synku, czy to wątroba pękła?

   • @Kuba. Powstrzymałbyś się idioto od takich komentarzy. Zmarł człowiek.

    • Człowiek wykonujący nieludzkie rozkazy, sprzeczne z konwencją genewską o uchodźcach z 1951 roku.

     Jeszcze kilka lat, a funkcjonariuszy obecnych służb społeczeństwo będzie traktować jak milicjantów w PRL.
     Na szacunek trzeba zapracować.

     • Kuba jesteś totalnym idiota i możesz tylko modlić się o lekka śmierć bo o rozum zapozno

     • No tak, nie bronić granic niech włażą jak chcą, gdzie chcą, kto chce i kiedy chce…. Paranoja. To tak jakby sąsiad zdobiąc Ci na złość zrobił dziurę w ścianie i przez twój dom każdy by do niego przychodził. Każdy o każdej porze i w każdej ilości. Byłoby to legalne?? Polska to nasz dom i my decydujemy kogo wpuszczamy przez drzwi!

      • Bronić granic? OK.
       Odmawiać osobie wnioskującej o ochronę międzynarodową tejże i wypychać do lasu na śmierć – cóż, Eichman na swoim procesie w Jerozolimie też twierdził, że nikogo nie zabił, że tylko wykonywał rozkazy.

       • Oni przebywają na Białorusi. Są tam legalnie. To ten kraj za nich odpowiada na swoim terytorium. Niech idą na przejście.

       • Polska jest podzielona politycznie, religijnie, partyjnie, kovidowo to teraz jeszcze będą się kłócić o uchodźców a PiS dalej będzie robił co chciał.
        Brawo Polsko.

        • Zgadzam się. Dziel i rządź. Ja tylko wyraziłem swoją opinię i na szczęście mam wrażenie że tutaj była bardziej dyskusja niż kłótnia. Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale to szczucie jednych na drugich i w każdej sprawie jest już choler..ie męczące i mocno wkurzające. Pzdr.

        • PiS jak i PO wcześniej nie robi tego co chce tylko to co „mądrym” wyborcom-obywatelom odpowiada.
         w każdym kraju jest tak i każdy kraj jest taki jacy są jego obywatele (ta większa część – na ostatnich wyborach prezydenckich okazało się że 74 % głosujących to dno obywatelskie)

       • żebyś się tylko nie rozmnażał

   • ale jesteś żałosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • tobie pustry łeb pekł i wypadłz nieo orzeszek.

 3. Opozycyja musi zwołać marsz!! Ale za 1.5 m.ca jak ze zmarła Iza hahaha oczywiście wina rządzących haha

 4. Wyrazy współczucia dla rodziny śmierć człowieka to nie okazją dla głupich komentarzy to nieszczęście i czyjaś tragedia.

 5. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Teraz można spokojnie wypowiedzieć wojnę Bialorusi, i granica by się uszczelniła przy okazji

Z kraju