690 680 960

Nie żyje 2-letnie dziecko poszkodowane w wypadku na krajowej 19 (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 19 w Borownicy doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. W wyniku wypadku trzy osoby trafiły do szpitala, w tym dziecko. Niestety nie udało się uratować życia 2-latka.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Borownica, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski.

Pojazd ciężarowy marki Scania zderzył się tam czołowo z pojazdem osobowym marki Mazda. Po zderzeniu oba pojazdy wypadły z drogi. Siła uderzania była tak duża, że auto osobowe zatrzymało się w rowie na boku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Trzyosobowa rodzina z mazdy została przewieziona do szpitala, w tym 2-letnie dziecko. Niestety w wyniku wypadku, na skutek odniesionych obrażeń dziecko zmarło.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca samochodem osobowym marki Mazda 26-latka zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do zderzenia z ciężarową scanią jadącą z naprzeciwka. Droga przez kilka godzin była zablokowana, ruch kierowano na objazdy.

(fot. Auto Hol, Policja Janów Lubelski)

22 komentarze

  1. Wyrazy współczucia dla kierowcy ciężarówki.

  2. Jak czytam komentarze niektórych ludzi to chce mi sie wymiotować … Jak łatwo osadzic człowieka któremu zdazyl sie wypadek w którym jego dziecko ginie a wy obrażacie matkę dziecka skąd wiadomo ze nie bylo awarii auta albo np nie zaslabla? Przecież nie zrobiła tego celowo ale najlepiej wam z boku oceniać fachowce pierd*** jak macie pisac durnoty to weźcie sie do roboty. Debile!!!

  3. Pytanie, dlaczego ciężarowy jest nie na swoim pasie?

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie