Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Damian uległ wypadkowi samochodowemu. Teraz potrzebuje Waszej pomocy (wideo)

Poznajcie Damiana. To młody chłopak, który po wypadku samochodowym potrzebuje długotrwałej rehabilitacji i kosztownego leczenia. Potrzebuje także naszej pomocy.

Przed wypadkiem Damian prowadził życie jak zwykły szczęśliwy nastolatek, cieszył się każdym dniem, prowadził aktywny tryb życia, uczęszczał na różne zajęcia sportowe, rozwijał swoją pasję jaką była kulturystyka. Po wypadku niestety Damian musiał nagle zmienić swoje życie, nie jest możliwe, aby mógł dalej ćwiczyć i uczęszczać na zajęcia.

Codziennie walczy i bardzo ciężko pracuje nad tym, aby przynajmniej w jakimś stopniu usprawnić swoje ruchy. Jeśli to czytasz, wyobraź sobie jaki wysiłek musi wykonywać w prostych codziennych czynnościach ten młody chłopak, jak wiele czasu i pracy potrzeba na to, aby mięśnie zaczęły poprawnie funkcjonować.

Zbiórka pieniędzy wiąże się z zakupem specjalistycznego roweru na, którym Damian mógłby trenować i oderwać się od szarej rzeczywistości. Życie na wózku to bardzo ciężki los, który spotkał tego młodego nastolatka.

– Nie bądźmy obojętni, dla nas nie jest to wielki wyczyn podarować symboliczną złotówkę, a dla tego chłopaka to całe życie oraz bardzo wielka radość. Wierzę w Was kochani i mam nadzieję że uda nam się wspólnie pomóc – pisze kolega Damiana.

Strona gdzie prowadzona jest zbiórka – kliknij!

(fot. wideo nadesłane)

10 komentarzy

 1. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  Dać nie dam, ale… będę się modlił w intencji, żeby inni dali. Tak nauczał wasz święty JPII

 2. Dlaczego kolego nie napisał w jakich okolicznościach uległ wypadkowi samochodowemu???

  • Uważnie było przejrzeć cały artykuł. Po co miał pisać? Jak Damian sam opowiedział w filmiku całą swoją historię. Kolega w skrócie nadmienił tą okoliczność. Pozdrawiam

 3. Uważnie było przejrzeć cały artykuł. Po co miał pisać? Jak Damian sam opowiedział w filmiku całą swoją historię. Kolega w skrócie nadmienił tą okoliczność. Pozdrawiam

 4. Bank z chęcią pożyczy kasę na ten zakup, rehabilitację, itd.

 5. jaka przyczyna wypadku ? Nie robić tajemnicy !

 6. Pozdrawiam

 7. Co to był za wypadek

Z kraju