690 680 960

Nie zdążył wyjść z drogerii ze skradzionymi produktami. Na drodze stanął mu ochroniarz

Spakował w torbę skradzione produkty i próbował wyjść z drogerii. Na drodze stanął mu ochroniarz. Recydywista trafił już od zakładu karnego.

W miniony poniedziałek policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu mężczyzny, który próbował ukraść produkty z jednej z drogerii na terenie miasta. Mężczyzna został zatrzymany przez pracownika ochrony, gdy z torbą wyładowaną perfumami, pastami do zębów i żelami pod prysznic wyszedł z drogerii i skierował się do wyjścia.

Jak się okazało na miejscu, 27-latek z powiatu żyrardowskiego ukradł towar o wartości ponad 2,4 tys. złotych. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach do odbycia jednego roku kary pozbawienia wolności, również za kradzież. 27-latek trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni z puławskiej komendy ustalili, że mężczyzna ma na sumieniu podobne kradzieże na terenie innych powiatów w woj. lubelskim. Policjanci z Radzynia Podlaskiego prowadzą sprawę kradzieży perfum, do której doszło w sierpniu tego roku w drogerii. W tamtym przypadku, sprawca ukradł 12 butelek perfum na kwotę ponad 3,5 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, zarówno ze strony puławskich, jak i radzyńskich policjantów i został przesłuchany. Za ostatnio popełnione czyny odpowie przed sądem. Ze względu na swoją przeszłość będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Wczoraj trafił do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok.

(fot. Policja Puławy)

14 komentarzy

 1. Po co karać, do dołu z wapnem darmozjada!

 2. W tej białej czapce na pewno nie rzucał się w oczy.

  • To tak samo, kiedy patrzysz na dziwnie jadącą Fabię, a tam dziadek w kapeluszu :D:D
   Coś się będzie działo – prędzej, czy później 🙂

 3. Gość sam sobie rakietę szykował.
  Tyle w temacie.

 4. Prawilny kaszkiet, ”adidasy”, foliówka z dyskontu. To nasz lubelski AGRO STYL.

 5. Zima idzie trzeba zadbać o ciepły kąt.

 6. Szybka czapka jest, ciepłe ciuchy są. Ten biedny gej pewnie chciał tylko ładnie pachnieć i dbać o czystość aby jego partner był zadowolony. No a sklep wysłał za nim ochroniarza i zniszczył mu romantyczny wieczór przy harnasiu.

 7. to nie złodziej to higienista [email protected]

 8. Plebsik się bawi.

 9. czarne buty i biała czapeczka. stereotyp sebixa debila 100%
  nic nie potrafił, to trzeba było pójść kraść. ale później się okazało, że kraść też trzeba umieć 🙂

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas