690 680 960

Nie zdążył spuścić narkotyków w toalecie (zdjęcia)

Chełmscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie Chełma zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Co więcej, w mieszkaniu znajdowała się poszukiwana przez mundurowych kobieta. Oboje trafili do policyjnej celi.

Kryminalni z Chełma posiadali informację, że 44-latek w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki oraz ukrywa poszukiwaną przez policję partnerkę. Na miejscu jednak okazało się, że para nie chciała otworzyć mundurowym drzwi, pomimo wielokrotnego pukania i dzwonienia.

Policjanci jednak nie odpuścili i weszli do mieszkania przez otwarte drzwi balkonowe. Zdesperowany mężczyzna chcąc pozbyć się narkotyków, usiłował je spuścić w toalecie. Mundurowi mu to jednak uniemożliwili.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli ponad 170 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów suszu roślinnego, kilka telefonów komórkowych, strzykawki z zawartością płynu konopnego oraz wagę elektroniczną. Oprócz narkotyków ujawnili również broń gazową, która miała cechy broni ostrej oraz kilkanaście sztuk amunicji. 44-latek i jego partnerka zostali zatrzymani.

Mężczyzna tłumaczył kryminalnym, że spał i nie słyszał pukania do drzwi, dlatego nie otwierał. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(fot. Policja Chełm)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas