Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zachował odpowiedniego odstępu, uszkodzonych zostało pięć aut. Dwie osoby trafiły do szpitala (foto)

Z impetem wjechał w hamującą hondę, spychając ją na kolejne dwa auta. Piąty pojazd został uszkodzony elementami rozbitych samochodów.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w miejscowości Cicibór Duży w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 811, na odcinku Biała Podlaska – Konstantynów, zderzyło się pięć samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi 21-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski, nie zachował bezpiecznej odległości od poruszającego się przed nim pojazdu. W wyniku tego z impetem wjechał w hamującą hondę. W wyniku tego honda uderzyła w znajdującego się przed nią seata, ten zaś w fiata. Dodatkowo elementy karoserii uszkodzonych pojazdów uderzyły w jadącego z naprzeciwka peugeota.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy wszystkich pięciu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. policja)

6 komentarzy

  1. Fure z gnojem na pole powinien prowadzić ,a nie auto …

  2. Co to w ogóle za zachowanie, żeby hamować na prostej drodze? Skandal! Przez nich bogu ducha winny audi-ofil będzie miał zwyżkę OC.

  3. SMS. Facebook czy inne czynności ?

  4. Co to za auto „Pięty”?

Wiadomości z info112