Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie wyhamowała przed skrzyżowaniem. Wjechała w BMW (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się rano na jednym z lubelskich skrzyżowań. Kierująca jednym z pojazdów nie zdołała zahamować na mokrej nawierzchni. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Kosmowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i BMW. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca peugeotem kobieta jechała ul. Kosmowskiej od strony ul. Koncertowej. Przed skrzyżowaniem nie zdołała wyhamować w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z BMW, którego kierowca poruszał się w stronę al. Kompozytorów Polskich.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Nie było większych utrudnień w ruchu. Kierująca peugeotem została ukarana mandatem karnym.

Nie wyhamowała przed skrzyżowaniem. Wjechała w BMW (zdjęcia)

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Aura jesienna. Rowerzyści/rowerzystki zamienili rowery na samochody. Od razu większe korki i więcej kolizji. I jakoś miejsce parkingowe trudniej znaleźć.

  2. bo se mazała facjatę szminką ….

  3. Ja na dodatek ukarałbym ją jeszcze „kopem w pusty łeb” pod warunkiem, że była czysta i bym sobie bucików nie zabrudził tym tępakiem .

Z kraju