Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie wyhamował BMW za seatem. Młody kierowca dostał kilka tysięcy złotych mandatu (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z ulic Kazimierza Dolnego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w południe w Kazimierzu Dolnym na ulicy Czerniawy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – BMW i seata. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika z ustaleń policjantów i relacji świadków, kierowca seata jadąc za autobusem MZK zwolnił, dostosowując prędkość do prędkości autobusu. Tego samego nie zdążył zrobić jadący kierowca BMW, który z dużą prędkością i siłą uderzył w poprzedzającego go seata. W pojazdach podróżowało łącznie 6 osób.

Kierowcy i pasażerowi z BMW nic się nie stało. Do kierowcy seata 47-letniego mieszkańca Lublina, jego pasażerki oraz dwójki podróżujących z nimi dzieci wezwano zespół ratownictwa medycznego. Po przebadaniu uczestników zdarzenia, okazało się, że doznali oni ogólnych potłuczeń. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Policjanci ukarali 22-letniego mieszkańca gminy Wilków mandatem karnym w wysokości 3 tysięcy złotych. Na jego konto trafiło 6 punktów karnych.

Nie wyhamował BMW za seatem. Młody kierowca dostał kilka tysięcy złotych mandatu (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

14 komentarzy

 1. I do roboty z ciapa dzisiaj.

 2. Stasio z Gdańska

  nastepny baran w BMW

  • Ciebie nawet na takie auto nie stać. Pozostaje ci żale wyładowywać w necie. Ale pamiętaj że nawet w necie nie jesteś anonimowy

   • jaki żal? że nie jeżdżę złomem marki bmw? Na lepszy mnie stać ale mam świadomość , że nie marka samochodu świadczy o człowieku.

   • mandat większy niż wartość tego gruza

 3. Wystarczy domalować pasy i można pisać: „to na skutek nowych przepisów”.

 4. Ile by ludzkich trosk i dramatów można było wyeliminować z życia, gdyby pozbyć się tych wszystkich aŁdic czy BM-ek z przestrzeni publicznej.

  • No chyba, że Ci wszyscy: 19, 20, czy 20-paro latkowie pracę wykonują tymi aŁdicami czy BMkami, albo pędzą świat ratować.

  • Są jeszcze emeryci w skodach. Oni to dopiero są niebezpieczni

 5. BędzieszMiałWypadek nie wychamował przed seatem… wymowne 🙂

 6. sebix w BMW-io

  a BEEMKÓW coraz mniej.

 7. Dobrze że chociaż zdołał się rozpędzić tym nitem.

 8. Burak pastewny napewno jech 30 samo biemewiu się pogieło