Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec strzelania z tłumika. BMW z przeróbkami odjechało na lawecie

Lubelscy policjanci ukarali 23-latka kierującego BMW mandatami na kwotę 2500 zł, zaś jego pojazd odjechał na lawecie. Mundurowi ujawnili w aucie niesprawny układ hamulcowy, braki w oświetleniu oraz przeróbki układu wydechowego i zawieszenia.

W minioną niedzielę po południu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zauważyli w centrum miasta kierującego samochodem marki BMW, który dopuszczał się tzw. strzelania z tłumika.

Mundurowi niezwłocznie zatrzymali kierowcę do kontroli. Za kierownicą BMW siedział 23-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. W trakcie szczegółowej kontroli policjanci ujawnili, że pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej oraz nie powinien być dopuszczony do ruchu. BMW miało niesprawny układ hamulcowy oraz posiadało braki w oświetleniu. Ponadto w pojeździe dokonano samowolnych przeróbek układu wydechowego i zawieszenia.

Funkcjonariusze ukarali 23-latka mandatami karnymi na łączną kwotę 2500 złotych. Ponadto zatrzymany został dowód rejestracyjny auta, a pojazd trafił na lawetę.

(fot. Policja Lublin)

62 komentarze

 1. o cholera, to bedzie kosztowalo szmal kasu!

 2. kupil odemnie progi, ce wu a el a nie git

 3. sprzedam kody do gta sa

 4. wielkie halo z rury walo

 5. umiemzmienickolo

  procedura wypalania dpf.. jezu ludzie wezcie zaczerpnijcie informacji na ten temat…… :sadge:

 6. Garbaty Władek.

  Tak zakończył się lans młodziaka z prowincji.

 7. Baaaardzo dobrze, w końcu ktoś się za to bierze. Niech sobie strzela u tatusia za stodołą.

Wiadomości z info112