690 680 960

Nie wrócił do domu ze sklepu. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 32-latka

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca powiatu ryckiego. Wczoraj po południu zostało odnalezione ciało 32-latka.

Mieszkaniec gminy Kłoczew zaginął 1 kwietnia tego roku. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak mężczyzna nie wrócił do domu ze sklepu. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania zaginionego 32-latka.

W akcji poszukiwawczej czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny.

Niestety wczoraj po południu poszukiwania przyniosły tragiczny finał. Ciało mężczyzny zostało znalezione kilkaset metrów od domu, leżące na polu w pobliżu niezamieszkałych zabudowań.

W trakcie wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 32-latek mieszkaniec gminy Kłoczew. W związku z tym pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało skierowane na sekcję zwłok. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. Moderna czy Johnson&Johnson ?

  2. Już jest ok, dziękujemy.

  3. Wódka też zabija

  4. A mógł się nie szczepić…

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas