690 680 960

Nie ustąpiła pierwszeństwa, volkswagen zderzył się z audi. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bojanówka doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali kierujący, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Ustalone zostały już wstępne przyczyny wypadku, jaki miał miejsce wczoraj około godziny 9:10 w miejscowości Bojanówka w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku między Radzyniem Podlaskim a Wisznicami, zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen oraz audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak wyjaśniał nam asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, wykonujący na miejscu czynności funkcjonariusze ustalili, że kierująca volkswagenem 32-letnia kobieta, na skrzyżowaniu z drogą powiatową nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z audi, którego 64-letni kierujący poruszał się drogą krajową.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Jak się okazało w trakcie wykonywanych czynności, mężczyzna kierujący audi nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. KP PSP Radzyń Podlaski/Policja Radzyń Podlaski)

4 komentarze

  1. Gdyby wyjeżdżający z podporządkowanej nie miał pierwszeństwa, to bardziej by uważał i do takich wypadków by nie dochodziło.

  2. Szkoda Audi. Stare samochody ale wciąż nie do zajechania.

  3. Jeździł sobie chłop spokojnie przez ileś tam lat bez kwitów dopiero jak na swojej drodze spotkał nieogarnięta kierującą to ZONK.

  4. dwudziestoletnie passeratiii i 40letnie kałdi niezły folklor na tej wsi

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas