690 680 960

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Kia zderzyła się z chevroletem (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała w wyniku zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce w pobliżu Lublina. Nie ma problemów z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18 w Motyczu koło Lublina. Na drodze powiatowej prowadzącej z Kozubszczyzny do Tomaszowic zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i chevrolet. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca chevroletem obywatelka Ukrainy wyjeżdżając z drogi wewnętrznej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Kia, który poruszał się drogą powiatową. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności kolizji. Nie ma większych problemów z przejazdem.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Kobieta zawsze ma pierwszeństwo. Nie wiedzieli? To wiedzą

  2. A co mnie to „opchozi”. Macie frania-niech pisze!

    • Nie bój nic, jakby to było z udziałem roweru/hulajnogi, to już byś tu miał kilkanaście wypowiedzi Frania, odpowiedzi samemu sobie itd. No chyba że dzielny nasz komentator wyszedł po lody bez czapeczki z daszkiem i śmigiełkiem, i teraz musi sobie odpocząć kilka dni od zgiełku Świata w zacisznym miejscu z miękkimi ścianami.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1964zł 0.07%
  • GBP 5.213zł 0.19%
  • EUR 4.4902zł 0.11%
  • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas