Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do zderzenia. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W nocy z czwartku na piątek na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przewieziono jedną osobę.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z ul. Dulęby w Lublinie. Około godziny 1.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący hondą mężczyzna wyjeżdżał z ul. Dulęby. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy seata, który poruszał się ul. Krańcową w stronę Drogi Męczenników Majdanka. W wyniku tego doprowadził do zdarzenia obu pojazdów

Kierowcę z hondy przetransportowano do szpitala. Przez pewien czas ulica była częściowo zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

PRZECZYTAJ

Ford uderzył w drzewa, kierująca była nietrzeźwa (zdjęcia)

5 komentarzy

  1. Kierowca hondy teraz w szpitalnym łóżeczku na spoko przeanalizuje swoje zasługi w tym co nawywijał.

  2. No proszę, na zdjęciach elegancka 20-letnia honda, która wg internetowych znawców gnije już w salonie. Jak to możliwe? Jakiś ekspert ma teorię?

  3. sprawcy to mieszkańcy jakiego powiatu?

  4. LUB I wszystko jasne

Dodaj komentarz