Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ford uderzył w drzewa, kierująca była nietrzeźwa (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Tomaszowice Kolonia pojazd osobowy uderzył w drzewa. Jak się okazało kierująca autem młoda kobieta była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22.00 w miejscowości Tomaszowice Kolonia w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 830, na trasie Lublin – Nałęczów, pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Ford młoda kobieta poruszała się w stronę Nałęczowa. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi i uderzyło w trzy drzewa.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Badania alkomatem wykazała, że 20-latka miała ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Podróżowała sama. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kobieta wkrótce przed sądem odpowie za swoje postępowanie na drodze.

 

25 komentarzy

 1. Patologia pełowska chla i wsiada za kółko czują się bezkarni.

 2. Karolyna Hererra

  To ta wyzwolona, z piorunem na profilowym. Nachlała się bo nie mogła kupić pigułki dzień po bez recepty. To był jej protest.

 3. Dokładnie kilka dni temu kierowca tego samochodu z dużą prędkością wyprzedzał mnie na nałęczowskiej na przejściu i skrzyżowaniu.

 4. Koleżanka Jesicy.

  Jessica trzymaj się krejzolko i głowa do gury. W sobote pijemy u Brajana więc majtfów nie wkładaj.

 5. Poniżej 1,5% więc konfiskaty nie będzie. No chyba, że zdarzenie będzie zakwalifikowane jako wypadek.
  Ale naprawa takiego zabytku motoryzacji i tak nie będzie opłacalna, więc na jedno wychodzi. Nawet lepiej, że ten złom nie pozostanie na drogach (już po licytacji), kierowany przez innego biedaka, lecz prosto na szrot.

  • ,, kierowany przez innego biedaka ,, widzę ,że TY to z lepszego sortu. Pozazdrościć tylko.

 6. To były zgrabne fordy

 7. Karyna teraz seba będzie cie woził albo bus

Dodaj komentarz