Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciała zderzyć się z sarną, uderzyła autem w metalowe barierki (zdjęcia)

Minionej nocy w miejscowości Świerże doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem osobowym, aby uniknąć zderzenia z sarną, zjechała z drogi i uderzyła w metalowe barierki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 1.00 w miejscowości Świerże w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego auta osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia Podlaskiego i Wohynia oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca samochodem marki Acura, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, skręciła gwałtownie w bok, tracąc kontrolę nad pojazdem. Samochód wjechał w metalowe barierki i zatrzymała się na skarpie.

Pomimo niebezpiecznej sytuacji, kierująca samochodem wyszła z zdarzenia bez obrażeń. Policjanci przeprowadziła czynności na miejscu i sporządzili dokumentację potrzebną do wyjaśnienia okoliczności kolizji. Nie było utrudnień z przejazdem.

Nie chciała zderzyć się z sarną, uderzyła autem w metalowe barierki (zdjęcia)

fot. KP PSP Radzyń Podlaski

Nie chciała zderzyć się z sarną, uderzyła autem w metalowe barierki (zdjęcia)

fot. KP PSP Radzyń Podlaski

PRZECZYTAJ

Jechali po pijanemu, rozbili się peugeotem w lesie. O mało nie spłonęli we wraku auta (wideo, zdjęcia)

 

8 komentarzy

 1. Sarny są dobrą wymówką, kiedy podczas jazdy zamiast patrzeć na drogę, patrzy się w telefon. Szczególnie kobiety, ledwie ruszy i już bawi się telefonem.

  • Za Tuska na szparagi do Niemiec

   👍

  • Piszesz o pilnej niecierpiącej zwłoki, wielogodzinnej pogawędce podczas kierowania pojazdu? O ile kierowanym pojazdem nie jest rower, to forum nie widzi problemu. Policja tym bardziej.

  • Nie wszystkie tak robiom, niektóre wykonują tzw. inne czynności seksualne.

 2. Bo to Dobra kobieta była

 3. Dziadek Józek ze Slamsowa

  Nie chciała zderzyć się z sarną, uderzyła autem w metalowe barierki – dokonała demokratycznego wyboru.
  Każdemu sie może zdarzyć.

 4. Czy sarna wie o tym incydencie?

Dodaj komentarz

Z kraju