Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z naszego regionu na Mazowsze jeszcze prościej. Trwa budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 747

Dzięki nowemu odcinkowi trasy mieszkańcom naszego regionu będzie jeszcze łatwiej poruszać się w kierunku centralnej i zachodniej Polski. Droga ta usprawni też dojazd z centrum kraju do naszego województwa.

Trwają prace nad budową nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 747 od mostu na Wiśle w Kamieniu w stronę Lipska. Obecnie kierowcy, którzy zjechali z mostu, do pobliskiego Lipska muszą jechać wąską i pełną zakrętów drogą. Powstający odcinek ma 8,5-kilometra długości i będzie się łączył z drogą krajową numer 79 w Lipsku. Droga budowana jest od podstaw, biegnie nowym śladem po południowej stronie gmin Solec i Lipsko. Zgodnie z zawartą z wykonawcą umową, prace mają się zakończyć do końca sierpnia. Dzięki nowemu odcinkowi znacznie skróci się czas przejazdu od mostu do Lipska.

60

61

62

63

(fot. lublin112)
2018-03-15 20:35:01

8 komentarzy

 1. Z Wileńskiej na Zana też skrótem codziennie setki samochodów zasuwa. Ten skrót to Balladydny i czeka na dawno obiecany remont !

  • Nudny się robisz… z tą wiejską uliczką. Jak ci wyremontują to dopiero zacznie ruch i kury przestaną ci nieść jaja…

   • uważasz że więcej au bedzie jezdzić po lepszej nawierzchni ? to gratulacje teorii brawo , gdybaj dalej z ratuszem , kieliszkiem i żukiem.Bedę nudny do skutku bomiasto olewa sprawę a ty jak nie jesteś zaiteresowany to wracaj do baru.

    P.S. .’Wiejska uliczka’ może rozwiniesz i poprzesz właściwymi argumentami to kreślenie z dooopy ?

  • Masz rację, lecz wydaje mi się że nowa droga powstanie wtedy gdy te stare „senegalskie chatki” (czyli zdezelowane) bloki runa i powstaną nowe…

 2. Duzo takich ulic w Lublinie jest. Chocby aleje raclawickie i obiecany remont od 5 lat. Marszalek i Prezydent zucaja slowa na wiatr.
  Sa tyle warci co papier w muszli klozetowej

  • Jeżdżąc od lat 2000’nych po ulicach Lublina mam wrażenie że są coraz gorsze i bardziej zakorkowane… Fakt od czasu do czasu gdzieś coś wyremontują lub dobudują ale ogólnie jest coraz gorzej…
   a system „inteligientny” zarządzania ruchem można określić tylko jako wielka przypadkowość…

  • Co to znaczy „zucaja” – chodzi o rzucać czy o cos od żuka ….?

 3. przed wyborami akurat będzie gdzie zrobić fotkę przy przecinaniu tasiemki