Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nasiłów: Sternik promu natrafił na ciało 16-latka, który utonął w Wiśle

Po dwóch dniach o utonięcia 16-latka w Wiśle, odnaleziono jego ciało. Zwłoki znajdowały się w rejonie Nasiłowa, a zauważył je sternik promu.

Do tragicznego wypadku nad wodą doszło w minioną środę przed południem. 16-latek wraz ze znajomymi wybrał się nad Wisłę. W pewnym momencie, kiedy chłopcy chodzili po dnie rzeki, 16-latek stracił równowagę i został porwany przez nurt rzeki. O zdarzeniu zostały powiadomione służby ratunkowe.

– Policjanci wraz ze strażakami przy użyciu łodzi wyposażonych w sonar przez dwa dni poszukiwali nastolatka. Dziś rano funkcjonariusze zostali powiadomieni o tym, że na wysokości miejscowości Nasiłów w powiecie puławskim sternik promu kursującego przez Wisłę zauważył w wodzie ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że jest nim zaginiony 16-latek – informuje st. asp. Edyta Żur z opolskiej Policji.

Obecnie na miejscu trwają policyjne czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tragicznego wypadku.

2016-07-01 13:41:48
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. no to zaczął wakacje [*]

 2. Ech bardziej zakończył [ * ]

 3. Majdu dlaczego ty? 🙁

 4. Zrobił niespodziankę na zakonczenie roku szkolnego rodzicom i rodzinie

 5. To przez tych gamoni co z nim byli

  • skoro nie wiesz jak byłó to sie nie wypowiadaj

  • Sam jesteś gamoń nie masz pojęcia jak było to się nie udzielaj bo możesz komuś zrobić krzywdę !!!!!!!!!!

 6. Brak rozrywek na wsi

 7. Kaśka w relacji na żywo prosto spod Jaśka

  Nie do wiary, że nie „rzyje” i tak na śmierć „ótonoł” – a jak szedł przez wieś to do wszystkich się szczerzył taki mądry był.

Z kraju