Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Naprawiał motorower, potrącił go volkswagen. 16-latek trafił do szpitala

W poniedziałek wieczorem na trasie Biszcza – Tarnogród doszło do potrącenia 16-latka. Poszkodowany nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 16-latka, który naprawiał na jezdni motorower.

Na miejscu policjanci ustalili, że 16-letni mieszkaniec gminy Tarnogród, który kierował motorowerem marki Simson po wyjechaniu z miejscowości Biszcza w stronę Tarnogrodu z uwagi na awarię pojazdu zatrzymał się na jezdni.

Nastolatek znajdował się w miejscu nieoświetlonym i nie miał włączonych świateł w motorowerze. Jadący z przeciwnej strony 21-letni mieszkaniec gminy Biszcza, który kierował osobowym Volkswagenem najechał na 16-latka.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł 16-latka z obrażeniami ciała do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego wypadku.

2018-08-28 10:08:03
(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. No tak – nawet głupiej kamizelki odblaskowej nie założył. Świateł brak, naprawa pojazdu na jezdni w miejscu nieoświetlonym… Zatrważający brak myślenia u tego młodego człowieka.

  • Będzie miał teraz więcej naprawiania wnosząc ze zdjęcia simsona… Tylko może już nie na jezdni.

 2. Kiedy ludzie załapią, że czy to teren zabudowany czy nie, jeśli jest ciemno a my nie mamy oświetlenia ani odblaskowych kamizelek to najzwyczajniej w swiecie nie jesteśmy widoczni dla innych. A światła samochodów nadjeżdżających oświetlą nas zapewne w momencie zderzenia. My SAMI mamy być widoczni dla innych a zwykle oczekujemy że ktoś nas zobaczy przecież auto ma swiatła- to niestety nie działa tak.

  • Bo „ludzie” cały czas uważają, że kamizelka czy odblaski są po to, żeby ich policja nie ukarała, a nie po to, żeby im zdrowie i życie ratowała…

 3. Jakie te ogry dzisiejsze są bezmózgami.Źadnego samodzielnego myślenia. Czasy PRL były złe ale w ludziach rozwijała się pomysłowość zaradność bo o wszystkim trzeba było myśleć poczowszy od papieru toaletowego .Jeden na jezdni bez żadnej sygnalizacji a drugi pewnie grzał aź silnik żęźił z bólu.

 4. fajny skuterek Simson SR50, zawsze o takim marzylem i nigdy nie mialem, mialem tylko komary
  zycze szybkiego powrotu do zdrowia! takich sprytnych dzieciakow juz prawie niema, same łajzy i ofiary losu nic nie umiejace

 5. Czy HERBALIFE niszczy wątrobę?

  Taki simsonek ładny…szkoda.

 6. Z remontu motorowera zrobił się remont kierowcy motorowera.A jest co remontować,najpierw proponuję głowę wyremontować.