690 680 960

Naprawiał motorower, potrącił go volkswagen. 16-latek trafił do szpitala

W poniedziałek wieczorem na trasie Biszcza – Tarnogród doszło do potrącenia 16-latka. Poszkodowany nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 16-latka, który naprawiał na jezdni motorower.

Na miejscu policjanci ustalili, że 16-letni mieszkaniec gminy Tarnogród, który kierował motorowerem marki Simson po wyjechaniu z miejscowości Biszcza w stronę Tarnogrodu z uwagi na awarię pojazdu zatrzymał się na jezdni.

Nastolatek znajdował się w miejscu nieoświetlonym i nie miał włączonych świateł w motorowerze. Jadący z przeciwnej strony 21-letni mieszkaniec gminy Biszcza, który kierował osobowym Volkswagenem najechał na 16-latka.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł 16-latka z obrażeniami ciała do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego wypadku.

2018-08-28 10:08:03
(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. No tak – nawet głupiej kamizelki odblaskowej nie założył. Świateł brak, naprawa pojazdu na jezdni w miejscu nieoświetlonym… Zatrważający brak myślenia u tego młodego człowieka.

  • Będzie miał teraz więcej naprawiania wnosząc ze zdjęcia simsona… Tylko może już nie na jezdni.

 2. Kiedy ludzie załapią, że czy to teren zabudowany czy nie, jeśli jest ciemno a my nie mamy oświetlenia ani odblaskowych kamizelek to najzwyczajniej w swiecie nie jesteśmy widoczni dla innych. A światła samochodów nadjeżdżających oświetlą nas zapewne w momencie zderzenia. My SAMI mamy być widoczni dla innych a zwykle oczekujemy że ktoś nas zobaczy przecież auto ma swiatła- to niestety nie działa tak.

  • Bo „ludzie” cały czas uważają, że kamizelka czy odblaski są po to, żeby ich policja nie ukarała, a nie po to, żeby im zdrowie i życie ratowała…

 3. Jakie te ogry dzisiejsze są bezmózgami.Źadnego samodzielnego myślenia. Czasy PRL były złe ale w ludziach rozwijała się pomysłowość zaradność bo o wszystkim trzeba było myśleć poczowszy od papieru toaletowego .Jeden na jezdni bez żadnej sygnalizacji a drugi pewnie grzał aź silnik żęźił z bólu.

 4. fajny skuterek Simson SR50, zawsze o takim marzylem i nigdy nie mialem, mialem tylko komary
  zycze szybkiego powrotu do zdrowia! takich sprytnych dzieciakow juz prawie niema, same łajzy i ofiary losu nic nie umiejace

 5. Czy HERBALIFE niszczy wątrobę?

  Taki simsonek ładny…szkoda.

 6. Z remontu motorowera zrobił się remont kierowcy motorowera.A jest co remontować,najpierw proponuję głowę wyremontować.

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ