Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na sklep w Ciecierzynie. Sprawcę zgubiły ślady na śniegu

W miniony piątek w Ciecierzynie doszło do napadu na jednej ze sklepów. Do placówki handlowej wszedł mężczyzna i trzymając w ręce przedmiot przypominający broń zażądał wydania pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 18 w Ciecierzynie. Do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna i trzymając w ręce przedmiot przypominający broń zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy i chwycił za kasę. Jednak z uwagi na opór kobiety uciekł ze sklepu nie zabierając niczego.

Na miejscu natychmiast interweniowali policjanci. Funkcjonariusze mieli informację, w którą stronę uciekł sprawca i ruszyli za nim po śladach pozostawionych na śniegu.

Po około godzinie mężczyzna został zatrzymany. 27-latek trafił na komisariat. Następnie mieszkaniec Lublina został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna w przeszłości był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj 27-latek stanął przed sądem. Wobec mężczyzny został zastosowany dozór policji. Za przestępstwo rozboju grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

6 komentarzy

 1. Siny ryj . Chlać się chciało . Teraz popierdzi kilka lat w cuchy kadzienne , to i mimo woli odwyk odbędzie . Brawo dla sklepowej . Chwaścior wyrwany i do kompostownika schowany . Niech gnije .

  • Jaki to sukces? Z Twoich podatków będzie żył. Takie miernoty powinny przymusowo pracować na swoje utrzymanie w więzieniu.

 2. Bardzo rzadka sytuacja żeby dostać dozór jeśli jest zagrożenie karą od 2 do 12lat no i przestępstwo przeciwko mieniu i zdrowiu.
  Jedynie sześćdziesiątki mogą liczyć na tak łagodne traktowanie.
  Coś mi tu małą koronką zalatuje

 3. Dozór .Ma te układy jednak,tylko pozazdrościć.

 4. Śmiech na sali dozór

 5. To jak, napad 18 jak już ciemno, a prowadzą go w biały dzień?

Z kraju