Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na bank w Kurowie, uzbrojona kobieta zabrała pieniądze. Trwa obława za sprawczynią (zdjęcia)

Przed południem do banku w Kurowie weszła zamaskowana kobieta. Zabrała pieniądze z kasy i uciekła. Obecnie trwają jej poszukiwania.

46 komentarzy

  1. Bank to jedno wielkie oszustwo, obracają pieniędzmi których nie mają i zajmują się lichwą

  2. Nijaki Wałęsa kiedyś mówił „bierzta sprawy w swoje ręce i róbta”. No to wzięła i poszła.

  3. Złodziej złodzieja dojechał

  4. Ubrana na czarno. Czyżby Black Widow?

  5. Dokładnie , to nie był nikt obcy tylko jakaś dobrze poinformowana koleżanka albo była pracownica banku jeśli nie wspólniczka pracownicy ???

  6. … tęższa, ok.40 lat … gdzieś już podobną widziałam ???

  7. Z nożem… Dobrze że nie z widelcem, bo to by był dopiero cios dla ochrony. ?

  8. Zlodziejka okradła złodzieji.

  9. PO 1 PRIMO DLACZEGO AKURAT TEN BANK MOŻE TO KLIENTKA KTÓRA MIAŁA Z TYM BANKIEM JAKIŚ ZATARG NP ODMOWA UDZIELENIA KREDYTU BĄDŹ PRZECIWNIE MA U NICH KREDYT KTÓREGO NIE SPŁACA A BANK JĄ PISMAMI NĘKA DLATEGO TRZEBA SPRAWDZIĆ KLIENTÓW PLACÓWKI Z OSTATNIEGO PÓŁROCZA ALE TEŻ Z INNYCH ODDZIAŁÓW PO 2 PRIMO BARDZO WAŻNE JEST DOKŁADNIE TO CO A NAWET JAK MÓWIŁA SPRAWCZYNI DLA WIELU Z WAS TO NIEISTOTNE A JA MOGĘ WYCZYTAĆ ZE SŁÓW TO CO 99% SPOŁECZEŃSTWA NIE WYCHWYCI PO 3 PRIMO USTALIĆ NALEŻY W JAKI SPOSÓB PRZYBYŁA I JAK ODDALIŁA SIĘ OD MIEJSCA ZDARZENIA PIESZO AUTEM CZY JĄ KTOŚ PRZYWIÓZŁ PO 4 PRIMO NALEŻY PRZESŁUCHAĆ KAŻDEGO PRACOWNIKA OD DYREKTORA DO SPRZĄTACZKI PO OCHRONĘ NIEZMIERNIE WAŻNE JEST PRZESŁUCHANIE KASJERKI KTÓRA WYDAŁA PIENIĄDZE PO 5 PRIMO NALEŻY ZABEZPIECZYĆ JAK NAJWIĘCEJ ŚLADÓW ZAPACHOWYCH LINII PAPILARNYCH

  10. może żona srasina

Dodaj komentarz

Z kraju