Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na 16-latka w centrum Puław. Sprawca pobił chłopca i ukradł mu czapkę

Puławscy policjanci zatrzymali 17-latka, który napadł na 16-latka, pobił go oraz okradł. Jak się okazało, młodzieniec ma więcej na sumieniu i najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Kryminalni z Puław zatrzymali 17-latka, który w centrum Puław napadł na 16-latka, pobił go oraz ukradł mu czapkę tzw. bejsbolówkę. Nastoletni agresor, w trakcie popełniania tego czynu, przebywał na przepustce z ośrodka wychowawczego.

Funkcjonariusze ustalili również, że 17-latek dokonał w ostatnim czasie jeszcze jednego przestępstwa – ukradł rower o wartości 2 tys. złotych na jednym z puławskich osiedli.

Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności w sprawie, policjanci przedstawili zatrzymanemu nastolatkowi zarzuty kradzieży zuchwałej, usiłowania rozboju na małoletnim oraz kradzieży roweru, a następnie skierowali do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środek zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 17-latka areszt tymczasowy na trzy miesiące. Młodocianemu sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Napad na 16-latka w centrum Puław. Sprawca pobił chłopca i ukradł mu czapkę

(fot. Policja Puławy)

24 komentarze

  1. Zutylizować patusa, z niego już nic dobrego nie wyrośnie…

  2. Powinien cienko pierdziec po wyjściu z pierdla.
    Tak aby na długo zapamiętał te wakacje na nasz koszt.

  3. Gdzie byli rodzice tego bandyty się pytam… a nie… czekaj… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  4. proponuję 1000+

Z kraju

Polityka i społeczeństwo