690 680 960

Nakłaniali do nierządu młodą kobietę i czerpali z tego procederu korzyści majątkowe (foto)

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 30-letnią kobietę i jej 33-letniego partnera, podejrzanych o udział w tak zwanych „przestępstwach okołoprostytucyjnych”. Para zamieszczała w Internecie ogłoszenia dotyczące świadczenia usług seksualnych przez młodą kobietę oraz czerpała z tego korzyści majątkowe.

Do zatrzymania dwójki mieszkańców Białej Podlaskiej doszło w miniony weekend. Z ustaleń śledczych wynika, że podejrzani w okresie od lutego do marca br. brali udział w tak zwanych „przestępstwach okołoprostytucyjnych”. Do zdarzeń dochodziło na terenie Białej Podlaskiej. 30-latka oraz jej 33-letni partner nakłaniali do nierządu młodą kobietę i czerpali z tego procederu korzyści majątkowe. Para zamieszczała na portalu internetowym ogłoszenia erotyczne oraz korespondowała z klientami ustalając szczegóły spotkań.

Dodatkowo mundurowi w piwnicy jednego z bloków, ujawnili marihuanę oraz znaczne ilości amfetaminy, z których można by było sporządzić 100 porcji narkotyków. O posiadanie środków odurzających podejrzany jest 33-latek. Mężczyzna odpowie też za naruszenie nietykalności cielesnej pokrzywdzonej oraz stosowanie przemocy wobec jej partnera.

33-latek usłyszał część zarzutów w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. Pod swoją psiarnią to chodnika przypilnować potrafią, żeby im ktoś nie zastawił. I nawet okazuje się, że samochód może stać na parkingu/jezdni bez cumowania do chodnika. Nurt nie porywa auta.

  2. Redakcjo,prosba ,zablokujcie wypociny chorego Frania i analfabety Jarusa.Oczy krwawia czytajac.

  3. A swoich czterech liter nie chciał wystawić na sprzedaż?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!