690 680 960

Najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów odbędzie się w Lublinie

W lutym w Lublinie wystąpi Kabaret Młodych Panów z najnowszym spektaklem “BOGOWIE”. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia.

Jak zapewniają organizatorzy, najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów nie załatwi zaległych spraw, ale da wskazówki, wskazówki jak też siłę do działania. Program spektaklu pomoże rozwiązać problemy, sprawi, że zapomni się o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od uczestników. Muszą stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile Bogiem własnego życia.

Kabaret Młodych Panów wystąpi w 15 lutego w Lublinie w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego. Zaplanowano dwa spektakle, pierwszy o godz. 17:30 drugi o 20:30. Bilety w cenie 50/60/70 zł cały czas dostępne są w biurze Agencji Kereza przy ul. I Armii Wojska Polskiego 3/20, tel. 730870676, oraz na portalach biletynakabarety.pl oraz kupbilecik.pl.

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne wejściówki na spektakl o godzinie 17:30. Tym razem, ze względu na to, że do wydarzenia pozostało niewiele czasu, zabawa jest dla użytkowników facebooka. Na naszym profilu należy dodać komentarz pod tym materiałem, z wyrażeniem chęci otrzymania zaproszeń. No i oczywiście należy mieć wolne popołudnie. Z laureatami skontaktujemy się do godziny 15:00.

Jeden komentarz

  1. Oj… za tą ulicę I Armii WP to was IPN razem z wojewodzistą dojadą 😀

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin