Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał na sarnę, peugeot dachował

W piątek rano w miejscowości Kozłówka doszło do dachowania auta osobowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W piątek po godzinie 5 w miejscowości Kozłówka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem marki Peugeot najechał na leżącą na jezdni sarnę. W wyniku tego stracił panowanie nad autem, który następnie dachował poza drogą.

Na szczęście mężczyzna nie odniósł obrażeń. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy. Z uwagi na zanieczyszczenie drogi, ruch do czasu sprzątnięcia zwierzyny odbywał się wahadłowo.

 

68-117083

2017-11-17 18:42:37
(fot. Policja Lubartów)

9 komentarzy

  1. Ale ustalenia a sarna zyje nie zyje

  2. Było sobie ja pozbierać i posklejać. Ale durny koment. Miejsce zwierząt jest w lesie. Nie życzę Ci podobnego zdarzenia.

  3. Jeden ubił i zostawił by kłopotów z ustaleniem winnego nie mieć. Pewnie szkody nie wielkie albo promile. Przez takie podejście, drugi o mało nie załatwił siebie. Kto teraz jest winny? Do martwego zwierzęcia na drodze nikt nie będzie się chciał przyznać a ustalenie. kto ścierwo zostawił na drodze, mało prawdopodobne.

  4. Uwaga, uwaga! Przejeżdżałem dzisiaj obok miejsca zdarzenia, wielki szacun dla świadka który w mgnieniu oka udzielił pierwszej pomocy sarence, podbiegł do zwierzątka i bez zastanawiania się zdjął z siebie ubranie aby okryć zmarzniętą ranna sarnę, następnie przystąpił do sztucznego oddychania 30 ucisków 2 wdechy i nic się nie dzieje, dookoła tłumy ludzi, kobiety i dzieci z łzami w oczach oczekują na jakikolwiek znak życia, nasz bohater się nie poddaje, ponownie 30 ucisków 2 wdechy i nagle…. kopytka w górze, akcja ratunkowa zakończona sukcesem, hurra!!!! wzorowa postawa obywatela o którym już słyszała cała Polska a sam prezydent odznaczy go Złotym Krzyżem Zasługi. Ale to nie wszystko, prezes Jarosław zapowiedział już pierwszą miesięcznice, które będą trwały do momentu postawienia pomnika ukazującego jak człowiek ratuje sarnę metoda usta-usta. A tak serio sarna nie przeżyła.

  5. gimbazy już nie ma 7 klasa się nudzi