690 680 960

Koniec ścisku w autobusach. Na linie 14 i 57 wracają pojazdy przegubowe

Przez ostatnie dni, dwie z najbardziej obleganych przez pasażerów linii komunikacji miejskiej w Lublinie były obsługiwane przez autobusy o małej pojemności. Od dzisiaj na trasy znów wyjechały pojazdy przegubowe.

Pasażerowie korzystający w ciągu ostatnich dni z autobusów komunikacji miejskiej linii nr 14 i 57 zaskoczeni byli, że zamiast pojemnych pojazdów, na trasy wyjechały krótkie autobusy. Spowodowało to spory ścisk, zwłaszcza w godzinach szczytu. Jak się okazuje, przewoźnik musiał podstawić na linie tego typu pojazdy.

Zmiana taka wprowadzona została ze względu na prowadzone prace związane z układaniem warstw bitumicznych na ul. Bohaterów Monte Cassino przy skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej. Długie przegubowe autobusy nie byłyby w stanie pokonać przebudowywanego skrzyżowania.

Zmiana miała potrwać do końca tygodnia, jednak jak dzisiaj poinformowała nas Anna Zalewska z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie, w związku z wcześniejszym zakończeniem prac drogowych do obsługi linii nr 14 i 57 zostały już przywrócone pojazdy przegubowe.

(fot. lublin112)
2017-11-17 19:04:59

7 komentarzy

 1. Jaki tłok ? Codziennie stojąc w moim nowym cieplutkim audi Q7 obserwuję puste autobusy które wożą powietrze i powodują korki bo są za długie i nie mieszczą się na rondach i w zatokach przystankowych, a miszczowie okięznający te 18 metrowe smoki nie potrafią skręcić z właściwego pasa, bo są dla nich to za duże auta.

  • Very Impotetnt Person (VIP) twoje IQ to 7 a nie audi Q7 coś ci się pomyliło.

  • Wyjdź spod swojej słomianej strzechy w chałupce,ogarnij się, wyrzuć słomę z gumofilców i przyjedź do miasta to zobaczysz prawdziwe życie miejskiej ulicy.

  • Nie krytykujcie użytkownika VIP – to go onieśmieli. On będzie walczył ze swoimi kompleksami.

  • Co ty swiergolisz. Kiedyś jeździły legendarne Ikarusy i wszędzie się mieściły. No chyba że teraz kierowcy są gorsi.

 2. A w godzinach porannych w liniach np. 31 i 26 taki ścisk, że szpilki nie można wsadzić. Nie łaska podstawić dodatkowych wozów w godzinach szczytu na obleganych liniach?

 3. „Byłyby”. Partykułę „by” piszemy łącznie z osobową formą. A poza tym od niektórych wymaga się więcej, szanowni Państwo…

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas