Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał na słupek i przewrócił się. Motocyklista trafił do szpitala

W niedzielę przed południem w okolicach Zwierzyńca doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Poszkodowany kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na polnej drodze w okolicach Zwierzyńca w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 28-letni mieszkaniec Zwierzyńca kierując motocyklem marki Husqvarna jadąc w pobliżu torów kolejowych najechał na wystający z ziemi betonowy słupek, stracił równowagę i doprowadził do przewrócenia jednośladu.

28-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

    A gdzie on tą kosiarką jechał że słupka nie widział? Kosił trawnik?

  2. A gdzie jest zdjęcie słupka?

  3. A ten słupek stał na drodze właśnie po to, żeby dalej nie wjeżdżać pojazdami silnikowymi, więc swoją rolę spełnił. Może zbyt brutalnie, bo jeżeli tam był zakaz wjazdu, to odpowiednią karą byłby mandat karny, ewentualnie kara grzywny.

  4. Śliczna Huśka. Zdrówka kolego i wracaj na siodło, wiosna za pasem.