Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nagi mężczyzna biegał po rondzie. To kolejny taki przypadek w tym miejscu

Po raz kolejny na rondzie Dmowskiego w Chełmie można było dostrzec nagiego mężczyznę. Jak wyjaśniają policjanci, przegrał on zakład. Został też ukarany mandatem karnym.

W sobotę w południe mieszkańcy Chełma, jak też kierowcy jadący główną trasą w mieście, dostrzegli nietypowy widok. Na chodniku przy ul. Lubelskiej, w pobliżu ronda Dmowskiego, znajdował się nagi mężczyzna. Przebiegł on wokół skrzyżowania po czym oddalił się w stronę pobliskiej restauracji McDonald’s.

Scenę tą obserwowało wiele osób, w końcu ktoś powiadomił o wszystkim policję. Kiedy na miejsce przyjechał patrol, mężczyzna zdążył się już ubrać. Został przez funkcjonariuszy wylegitymowany oraz ukarany mandatem w kwocie 100 złotych. Jak wyjaśniają mundurowi, powodem tego typu zachowania był przegrany zakład. W wyniku tego musiał przebiec nago wokół ronda.

To nie pierwszy tego typu przypadek w tym miejscu. We wrześniu 2018 roku kompletnie nagi mężczyzna spacerował chodnikiem wzdłuż ul. Rejowieckiej przy restauracji McDonald’s. Po pewnym czasie stanął na środku ronda Dmowskiego. Na miejsce również wezwani zostali policjanci.

Jak nam wtedy wyjaśniała podkom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, mężczyznę urządzili tak jego koledzy. Mianowicie wcześniej wspólnie spożywali alkohol. Kiedy ten zaś miał już dosyć i usnął, kompani od kieliszka w ramach żartu rozebrali go, a następnie oddalili się wraz z jego ubraniami.

(fot. google street view/zdjęcie ilustracyjne)

20 komentarzy

  1. biedne miasto nawet nie mają na logo McDrive tylko sama litera M

  2. Ja sie zakladam ze tez obiegne to rondo na golasa. Za 200 stowki w samo poludnie. Kto wchodzi?

  3. Jak to powiedział Nikoś w filmie „Kariera Nikosia Dyzmy” – „cośmy narozrabiali, to nam nikt nie zabierze”.
    Nikomu krzywdy nie robił, nic nie niszczył, jeśli dzieciaków nie było w pobliżu – to tylko szacun.

  4. Ja za darmoche moge to rondo obiec na golasa. Nie takie rzeczy juz sie robilo. XD Nie ma to jak naturyzm.

  5. A za co mandat? Biegał po jezdni?