Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nadzorowali pracę prostytutek. Jednak nie za darmo

Trwa śledztwo w sprawie czerpania korzyści z uprawiania prostytucji w chełmskich i zamojskich agencjach towarzyskich. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby. Przyznały się do zarzucanych im czynów.

Trzy osoby zostały zatrzymane pod zarzutem czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrudnione w agencjach towarzyskich na terenie Zamościa oraz Chełma kobiety musiały oddawać część zysków osobom, które nadzorowały ich pracę.

Proceder ten miał trwać od listopada 2017 roku do lutego 2019 roku. W tym czasie podejrzani osiągnęli korzyści majątkowe w łącznej kwocie blisko 100 tys. złotych. Zatrzymani zostali doprowadzeni do zamojskiej prokuratury i przesłuchani. Wszyscy z nich przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów a także złożyli wyjaśnienia.

Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczenia majątkowego. Za czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

29 komentarzy

  1. Do 5 lat? Dozór? Za zmuszanie ludzi do prostytucji? Śmiech na sali. No ale kasta się nie śmieje. Uważa się za bardzo poważną.

  2. No ale te przydrożne to nie czaję gdzie mogę dawax…w samochodzie czy pod drzewem i czy można taka na chatę se wziąść na dymconvko ..??

  3. To trochę frajerów musiało skorzystać z usług 🙂

  4. Z 4 razy zabuzono im dochody. Powinni siedzieć!

  5. Z tego co rozumiem agencji towarzyskich jest dziesiatki w Polsce i adresy kazdy zna. Jak dzialaja agencje to chyba kazdy podejrzewa . Nie sa to organizacje dobroczynne badz komuny dziewczyn. Nikt tych przybytkow nie zamyka. A tutaj taka akcja ? Pierwsza moja mysl to ze likwidacja konkurencji nastapila.

  6. Za sutenerstwo zorganizowane dozór za sloik ziola w newsie obok 3 miechy..

  7. Chłopaki świadczyli usługi ochroniarzy a tutaj odrazu paragrafy, praca jak praca a ochrona w tej branży potrzebna, niejeden pies pewnie zajezdzal do nich