Nadzorowali pracę prostytutek. Jednak nie za darmo

Trwa śledztwo w sprawie czerpania korzyści z uprawiania prostytucji w chełmskich i zamojskich agencjach towarzyskich. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby. Przyznały się do zarzucanych im czynów.

Trzy osoby zostały zatrzymane pod zarzutem czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrudnione w agencjach towarzyskich na terenie Zamościa oraz Chełma kobiety musiały oddawać część zysków osobom, które nadzorowały ich pracę.

Proceder ten miał trwać od listopada 2017 roku do lutego 2019 roku. W tym czasie podejrzani osiągnęli korzyści majątkowe w łącznej kwocie blisko 100 tys. złotych. Zatrzymani zostali doprowadzeni do zamojskiej prokuratury i przesłuchani. Wszyscy z nich przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów a także złożyli wyjaśnienia.

Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczenia majątkowego. Za czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

29 komentarzy

 1. Ładna ta pani ze zdjęcia.

 2. to ciekawe że te które stoją na trasie Lublin-Radzyń nawet jakoś wyglądają ale wystarczy się przejechać w stronę Kraśnika/Janowa i same grube i brzydkie bułgarki … ciekawe z czego to wynika ? jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
  PS
  Nie żebym korzystał, to tylko czysta obserwacja

 3. 100 koła na trzech w rok i 4 miesiące.
  Panny były chyba trzeciej urody, bo bardziej by się obłowili pracując na kasie w Biedrze, niż z nimi.

  • Głupi ty Kuba jesteś. Tyle im udowodniono A zarobili na pewno wiele więcej. A w Biedrze to sam pracuj.

 4. A to mieli za darmo nadzorować ich pracę?? Nadzór też praca A jak praca to i płaca:) już widzę głosy oburzonych gdyby okazało się , że nadzór nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę. Gdzie jest PIP krzyczeliby, gdzie uczciwość;) Hahaaa

 5. Dozór za sutenerstwo toż to kpina.

 6. Kuba ale na biedrze trzeba pracować a oni dostali 100tys. za nic ..Nie ma nic gorszego jak facet żyjący z psit ..Już więcej szacunku mam dla złodzieja i oszusta…

  • A tam za „nic”.
   „Branża” taka, że trzeba panienki dowieźć, odebrać, przypilnować, żeby się im krzywda nie stała.
   Do tego trzeba się opłacić tu i tam i pilnować przed konkurencją.
   Zakładam, że to ciężki kawałek chleba, a nie „życie z psi”.

 7. o 100 tysi w 2 lata

 8. Jest firma to i jest zarząd i rada nadzorcza.

 9. Ja nie wiem co ci faceci widzą w tych rozklapichach , toź to rozgiełdane źe czołg by wjechał. No chyba źe tylko lody sprzedają.

  • bo korzystają głównie twardziele co lubią ryzyko, taka rosyjska ruletka, złapie coś – albo nie. Hazardziści to lubią. Wiedzą że są różne nowe kilaki że nawet lizol nie pomoże ale ich kręci ryzyko. W sumie dziewczyny robią dobrą robotę bo mamy ogólnoświatowe przeludnienie, normalny nie skorzysta, głupich nie szkoda 🙂

 10. każdy zarabia jak chce co za popiepszone prawooooooo!!!!!

 11. Do 5 lat? Dozór? Za zmuszanie ludzi do prostytucji? Śmiech na sali. No ale kasta się nie śmieje. Uważa się za bardzo poważną.

 12. No ale te przydrożne to nie czaję gdzie mogę dawax…w samochodzie czy pod drzewem i czy można taka na chatę se wziąść na dymconvko ..??

 13. To trochę frajerów musiało skorzystać z usług 🙂

 14. Z 4 razy zabuzono im dochody. Powinni siedzieć!

 15. Z tego co rozumiem agencji towarzyskich jest dziesiatki w Polsce i adresy kazdy zna. Jak dzialaja agencje to chyba kazdy podejrzewa . Nie sa to organizacje dobroczynne badz komuny dziewczyn. Nikt tych przybytkow nie zamyka. A tutaj taka akcja ? Pierwsza moja mysl to ze likwidacja konkurencji nastapila.

 16. Za sutenerstwo zorganizowane dozór za sloik ziola w newsie obok 3 miechy..

 17. Chłopaki świadczyli usługi ochroniarzy a tutaj odrazu paragrafy, praca jak praca a ochrona w tej branży potrzebna, niejeden pies pewnie zajezdzal do nich

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki