690 680 960

Nadmierna prędkość przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego

Wczoraj na drodze wylotowej z Kazimierza Dolnego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście dla kierującej zakończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze wylotowej z Kazimierza Dolnego w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego pojazdu osobowego.

Policjanci ustalili na miejscu, że kierująca volkswagenem 63-latka z gminy Kazimierz Dolny straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi uderzając w przydrożną skarpę.

Na szczęście dla kierującej zdarzenie skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Kobieta była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

(fot. Policja Puławy)

7 komentarzy

  1. Cięźką ma dama nogę??? Bo mało jest szczupłych i bez celulitu kobiet.😃😃

  2. Faktycznie droga wylotowa.

  3. Bez mózgim małolatom i kobietom się nie dziwię ,ale w tym wieku taka brawura ?

  4. kobicina pewnie w nawigację się zapatrzyła.

  5. A gdzie w artykule jest napisane że nadmierna prędkość?!?!?. Zdarzenie drogowe było spowodowane oblodzoną drogą, praktycznie na całej długości ul. Czerniawy spływające wody z topniejącego śniegu zamarzły tworząc tzw. szklankę. W piątek rano gdy jechałem od strony arkadii przy prędkości 30km/h samochód tańczył na drodze. Gdzie były służby drogowe z Zarządu Dróg Powiatowych, czyżby już zima się skończyła????

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas