Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nad rzeką znaleziono rower i puszki po piwie. Ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania (foto)

Policjanci oraz strażacy przeszukiwali okolicę rzeki Czarna Łada po tym, jak na jej brzegu znaleziono rower i liczne puszki po piwie. Obawiano się, że cyklista wpadł do wody. Jak się okazało, dzień wcześniej zabrała go karetką po tym, jak się źle poczuł od nadmiaru alkoholu.

W niedzielę około godziny 9:00 spacerująca przy rzece Czarna Łada w okolicach miejscowości Podlesie w powiecie biłgorajskim kobieta zauważyła leżący rower. Obok zaś znajdowały się ślady spożywania alkoholu. Ponieważ nikogo w poblizu nie było, zaniepokojona powiadomiła o wszystkim policję.

Przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Nad brzegiem rzeki znajdował się rower, a wokół niego były liczne puszki po piwie. Zaczęto podejrzewać, że mogło dojść do tragedii. Rozpoczęły się poszukiwania, do których oprócz policjantów, zaangażowano także strażaków. Sprawdzany był pobliski teren, brzeg rzeki, zarośla i okoliczne zabudowania. Jednak nikogo nie odnaleziono.

Niebawem okazało się, że dzień wcześniej mężczyzna został zabrany z tego miejsca do szpitala. Przypadkowa osoba dostrzegła, że nagle się on przewrócił, więc zaalarmowała o wszystkim pogotowie ratunkowe. 67-latek był pijany. Jak później tłumaczył, nad brzegiem rzeki spożywał alkohol jednak z powodu jego nadmiaru źle się poczuł i stracił orientację w terenie.

(fot. policja)

5 komentarzy

  1. Bieżnik na oponach głębszy niż na niejednej aŁdicy.

  2. Całe szczęście, jeżeli takie moczymordy poruszają się co najwyżej rowerem. Choć to tylko naiwne, bezpodstawne przypuszczenia, bo różnie z tym może być.

  3. Zmarnowali okazję by wrobić i wsadzić do więzienia jakiegoś kierowce
    Byłby sukces, byłoby bezpiecznie

  4. Dzięki, że wszyscy możemy zapłacić najpierw za ratowanie, potem za poszukiwania patola. Super.

  5. Aby dostać się na darmowe badania to wystarczy się tylko nachlać i nie płacić żadnych składek zdrowotnych.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo