690 680 960

Na zakręcie zjechał ciężarówką na przeciwległy pas ruchu. Jadący z naprzeciwka volkswagen dachował w rowie (zdjęcia)

Trwa poszukiwanie kierowcy ciężarówki, który doprowadził do groźnego zdarzenia drogowego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście mężczyzna z dachującego volkswagena nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilkanaście minut po godzinie 12 w Końskowoli. Na ulicy Pożowskiej, czyli drodze prowadzącej do miejscowości Stary Pożóg, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Pożoga i Puław, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego typu chłodnia, na łuku jezdni „ściął zakręt” i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Poruszający się z naprzeciwka kierowca volkswagena, widząc jadącą wprost na niego ciężarówkę, chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do rowu i dachowało.

Jak nam wyjaśniała podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowa Policji w Puławach, na szczęście podróżujący volkswagenem 60-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Z kolei kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. Obecnie funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie czynności, trwa też poszukiwanie sprawcy zdarzenia.

(fot. OSP Pożóg)

9 komentarzy

 1. Hmmm…. ktoś to widział czy geriatryk szuka wymówki żeby usprawiedliwić głupotę? i ciężarówka mu wyskoczyła? To trochę modniejsze niż kot,pies czy wiewiórka.

  • Wszystko przed tobą Moya, zobaczysz jak expresowo będziesz sam/a geriatrykiem, a teraz idź do tych co cię spłodził i powiedz im że też są geriatykami.

  • JESTEŚ KRETYNEM SZKODA, ŻE NIE ZOSTAŁEŚ WYSKROBANY

 2. dojeżdżając do zakrętu mógł zwolnić. Batman kurde !!!!
  Kierowcy ciężarówek bardzo często „ścinają zakręt”

 3. Ciezarowke zobaczyl reszta to hamownik przed zakretem i efekt

 4. Bez videorejestratora to teraz dvpa… Chyba, że ktoś ma gdzieś monitoring zewnętrzny 🙂 np. firma co ma swoją siedzibę na przeciwko sadów 😀

 5. niewiarygodne, mandat 500 zł, zachowanie niewspółmierne do opowieści, zakręt łagodny – nie potrafisz to nie jedź!

  • „nie potrafisz to nie jedź!” – gdyby tak było, to bardzo duża część kierujących nie powinna kierować. Jak się spojrzy na zachowanie w strefach skrzyżowań równorzędnych to 90% kierowców nie potrafi jeździć.

 6. Trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego, żeby pchać się osobówką na drogi, po których poruszają się ciężarówki.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas