690 680 960

Na zakręcie pojechał prosto, zatrzymał się uderzając w drzewo. Kierowca był pijany (zdjęcia)

Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy pijany kierowca, który wieczorem zakończył swoją jazdę uderzając w drzewo. Jak wyjaśniali świadkowie, wcześniej łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 19:00 w miejscowości Krasienin Kolonia w gminie Niemce. Na drodze wojewódzkiej nr 809 Lublin-Przytoczno samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku Przytoczna. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego rozpędzone auto wypadło z jezdni, uderzyło w kamienie, ogrodzenie, a następnie w drzewo.

Kierowcy udało się wydostać z rozbitego auta przed przyjazdem służb ratunkowych. Nie doznał w zdarzeniu w poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu. Kierowca jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. kAŁDI poszło jak dzik w kartoflisko

 2. Czy tylko mi się wydaje, że pijaństwo na drogach to już prawdziwa plaga. To są rozmiary pandemii. I nikt nie zamierza z tym nic zrobić. Kompletnie nic się nie dzieje po stronie legislacji. Czyżby strach przed uderzeniem we własny elektorat?

  • Tylko po co tworzyć jakieś prawo które i tak nie zadziała , a wystarczy dobrze przemyślana społeczna akcja informacyjna.
   Przykład , czy wziął byś kredyt na milion pln zarabiając minimalną czy średnią krajową , no chyba nie.
   A pijak który wsiada za kółko może być bankrutem wystarczy że spowoduje wypadek w którym będzie poszkodowany prezes banku i jest pozamiatany.

  • Oraz uderzenie w samych siebie .

  • teraz ten elektorat takie Ałudi może kupić co miesiąc jak ma 3 dzieci…kiedyś po prostu pijaka nie było stać na samochód…a teraz u byle hołoty stoi takich ze trzy na podwórku…

  • Dokładnie tak. Połowę palestry i lekarzy trzeba by pozamykać, PO nigdy się na to nie odważy.

  • Oczywiście. Nie wolno drażnić suwerena.

 3. Tyle dobrego, że nikomu nic się nie stało.

 4. I dobrze ze jechał jakimś szrotem, bo nowego audi byłoby szkoda.

 5. To się nigdy nie skończy. To pijaństwo na drodze.Nieważne jakie konsekwencje za to będą. Można zaostrzyć prawo a pijak drogowy i tak będzie pijakiem.

 6. Nie ma dnia aby jakiś pijak nie był sprawcą kolizji czy wypadku. Prowadzenie pojazdów posiadając kilkukrotne zakazy jazdy to norma. I chyba tak najlepiej jest mieć wyj…bane na wszystko. Po co mam płacić składki oc, po co mam robić przeglądy, po co mam przestrzegać przepisów skoro i tak sąd będzie dla mnie łaskawy?

 7. On nie był pijany,to bydle było naj…ne jak świnia.Potencjalny morderca,powinni go zostawić w samych gaciach i wysłać na 10 lat prac społecznych

  • Jeszcze nie przyznaje się, że był pijany to trzeba mieć tupet…Dla takich ludzi co mają problem z alkoholem dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu albo więzienie jak wsiądzie jego wybór Ps. Do Pana kierowcy z audi bydlaku mogłeś zabić niewinne osoby, czyjeś dziecko, ojca albo matkę…Życie dało ci ostatnią szanse nie myśl, że możesz sobie bezkarnie robić to co ci się podoba…powinni cie przynajmniej na rok zamknąć to może nauczyło by cie rozumu.

 8. Chuchnij pan, bo jak żeś pan nic nie pił to ja ani grosza nie wezmę

 9. Szkoda samochodu, bo powinien uderzyć swoim pustym łbem.

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej