Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na widok policjantów stał się nerwowy. To go zgubiło

Przedwczoraj w nocy policjanci z Lubartowa zatrzymali idącego poboczem mężczyznę. 29-latek na widok policjantów zachowywał się nerwowo i sprawiał wrażenie zaniepokojonego. Jak się okazało miał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj po godzinie 20.00 w Leszkowicach. Policjanci z lubartowskiej komendy patrolując teren tej miejscowości, zwrócili uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę, który szedł poboczem.

– Na widok funkcjonariuszy 29-latek wydawał się być nerwowy i zaniepokojony. Podczas legitymowania mundurowi zapytali mężczyznę, czy posiada jakieś środki zabronione przy sobie. 29-latek sam wyciągnął i wydał policjantom dwa woreczki: jeden z suszem marihuany, drugi z amfetaminą. Z zatrzymanej ilości środków można by wytworzyć blisko 100 porcji dilerskich narkotyku – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Mundurowi zabezpieczyli środki, które posiadał mężczyzna i zatrzymali 29-latka. Posiadanie narkotyków zagrożone jest kara pozbawienia wolności do 3 lat. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

4 komentarze

  1. Wszyscy mówią że marycha uspokaja , koi nerwy, działa odprężająco. A tu każdy z marychą nerwowy.

  2. Łeb jakich mało typowy wieśniak z sianem w butach i na głowie

  3. Ja zawsze jestem zaniepokojony przy policji…

  4. Teraz maryśka pryskana jest heroiną.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport