690 680 960

Na środku jezdni leżał nieprzytomny młody mężczyzna. W ten sposób zakończył jazdę rowerem po pijanemu

Jak ryzykowna jest jazda rowerem po pijanemu, przekonał się 22-latek. Stracił równowagę i upadł na jezdnię. Uderzając twarzą o asfalt stracił przytomność i doznał obrażeń ciała.

W czwartek po godzinie 23 na jednej z dróg w gminie Stoczek Łukowski znaleziono leżącego mężczyznę. Był on nieprzytomny oraz posiadał widoczne obrażenia ciała. Od razu powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, 22-latek jadąc rowerem stracił równowagę i upadł na jezdnię. Uderzając twarzą o asfalt stracił przytomność i doznał obrażeń ciała. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy, mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Policjanci szybko ustalili, co było przyczyną utraty równowagi. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy 22-latek dojdzie do siebie odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu wysoka grzywna, a nawet kara aresztu.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

 1. Było mu zapodac pawulon i po kłopocie!

 2. Tam chyba wszyscy walą gaz co za region same pijusy.Mam nadzieję ,że facjatę dobrze przerysował tak aby długo zapamiętał swój rajd.

 3. Zgwałcony nie był? Te LGBety są wszędzie.

 4. Jeśli nie pracuje a „się uczy” Grozi mu wysoka kara 200 zł xD.

 5. Jak pijak się zabija

  Lubię To.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas