690 680 960

Na Roztocze pociągiem. W majowy weekend uruchomione zostaną specjalne połączenia

W majowy weekend kursować będą specjalne pociągi z Lublina do Jarosławia na Podkarpaciu oraz z Zamościa do Rzeszowa. Będzie można nimi dotrzeć m.in. na Roztocze.

Tak jak co roku z okazji długiego weekendu majowego kolejowa spółka PolRegio uruchamia dodatkowe pociągi. W naszym regionie zapewnią one turystom dotarcie m.in. na Roztocze.

W dniach od 1 do 3 maja kursował będzie pociąg z Lublina do Jarosławia na Podkarpaciu. Jak wskazuje Zofia Dziewulska z PolRegio, połączenie to będzie atrakcyjne nie tylko dla osób jadących na Roztocze, lecz również dla tych, którzy chcą poznać dawno nie używaną trasę kolejową oraz spędzić noc w Lublinie.

Trasa pociągu wiedzie przez Świdnik, Rejowiec, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Józefów, Susiec, Bełżec, Siedliska, Werchratę, Horyniec Zdrój i Lubaczów.

Drugie majówkowe połączenie uruchomione zostanie na relacji Rzeszów – Zamość. W tym przypadku trasa również wiedzie przez Roztocze, a także wzdłuż granicy z Ukrainą. Wyjazd z Rzeszowa zaplanowano o godz. 7:45, natomiast z Zamościa o 16:19. Czas przejazdu to około 5 godzin.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Rowerek na plecy i jazda.

  2. po ile bilety?

  3. Powinno być tak w kazdy weekend , i rowerek na plecy jak przedmówca wskazał

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas