Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na przyczepce, oprócz lodówki, przewoził pasażera (zdjęcia)

Dość ryzykowny sposób zabezpieczenia przewożonej lodówki zarejestrował na zdjęciu nasz Czytelnik. W przypadku nagłego hamowania lub zdarzenia drogowego, mężczyzna stojący na przyczepce mógł odnieść poważne obrażenia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po południu w Chełmie. Na jednej z ulic, przed skrzyżowaniem, nasz Czytelnik zauważył pojazd ciągnący przyczepkę, na której znajdowała się przypięta pasami lodówka.

Oprócz tego na przyczepce znajdował się mężczyzna „zabezpieczający” całość, obejmując rękami ładunek. W taki sposób pojazd z przyczepką przemieszczał się po ulicy.

Nietrudno sobie wyobrazić skutki nagłego hamowania lub kolizji. Transportowanie osób w taki sposób stanowi śmiertelne zagrożenie. Mężczyzna nie miałby szans wyjść z wypadku bez szwanku.

Przepisy zabraniają przewożenia osób w przyczepie lub przyczepce. Wyjątkiem jest przyczepa dostosowana do przewozu osób.

Na przyczepce, oprócz lodówki, przewoził pasażera (zdjęcia)

(fot. nadesłane Michał – dziękujemy!)

26 komentarzy

  1. patrze jedzie z ta lodowka, pomyslalem skozystam z okazji i podjade sobie kawałek, wskoczylem na swiatlach i schowalem sie za lodowka zeby mnie w lusterku nie widzial,…

  2. No i co takiego strasznego? Nie raz sie tak robilo.

  3. W polsce jak w lesie

  4. Pasażer pojazdu ubrany jak papużka. Na żółto i czerwono. W dodatku bez kasku.

  5. Komentarze jak zwykle bardzo madre ale ORMOwcom szczegolnie gratuluje czujnosci zamiast filmowac idiotow patrz gdzie jedziesz zebys sobie krzywdy nie zrobil palkowniku

  6. A mógł sobie zamówić dodatkowe zaczepy i pasy 😀 Przecież w Lubelskim jest tyle firm z przyczepkami i akcesoriami np. TEMARED, UNITRAILER…