690 680 960

Na łuku wypadła z drogi, opel uderzył w drzewo. Kierująca trafiła do szpitala (zdjęcia)

W niedzielę rano w miejscowości Podolanka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 7 w miejscowości Podolanka w powiecie bialskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Opel na łuku drogi wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, a następnie do rowu, po tym uderzyło w drzewo. 26-latka kierująca pojazdem była trzeźwa. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

 1. To sarna. Na pewno nie srajfon.

 2. I jest ok, teraz ma nauczkę , będzie procentować na przyszłość , źycie szybko weryfikuje tok myślenia i umiejętności.

 3. szkoda, że się nie zabiła. jakby nieuwaga za kółkiem i kozaczenie kończyło się śmiercią, mielibyśmy po kilku miesiącach najbezpieczniejsze drogi

  • To szczęście, że się nie zabiła, ani też nie zabiła nikogo innego. A przy okazji przekonała się, jak to dobrze być powolniakiem.

 4. Inna zdziwiona kierująca

  A to ma łuku drogi po deszczu można wypaść z drogi ? Ale dlaczego ? Przecież to taka sama drogą i asfalt jak na prostej

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas