Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Renault uderzył w bariery (zdjęcia)

Okolice młyna Krauzego w Lublinie słyną z tego, iż po opadach deszczu dochodzi tam do kolizji i wypadków. Najczęściej auta lądują w barierach. Nie inaczej było dziś po południu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący renaultem młody mężczyzna poruszał się od strony ul. Turystycznej. Na łuku jezdni przesadził z prędkością, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg po czym uderzyło w bariery energochłonne.

Jak nam przekazano, kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych. Nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

4 komentarze

  1. Oczywiście wszyscy w kamizelkach.

  2. Droga redakcjo, bez obrazy, Może i mam złą orientację ale Młyn Krauzego leży bardziej przy alei Tysiąc Lecia niż przy Mełgiewskiej choć nitka Mełgiewskiej przebiega w pobliżu, a w adresie firmy jest ul Działkowa

  3. Rysio w strachu biedronka też

Dodaj komentarz

Z kraju