690 680 960

Na łuku jezdni pojechał prosto. Rozbitym autem usiłował uciec, jednak nie dał rady daleko odjechać (zdjęcia)

Pomimo widocznych z daleka tablic ostrzegawczych nie zauważył zakrętu. Auto staranował znaki i bariery, a następnie wpadło na pole. Niebawem z porzuconego pojazdu zaczął wydobywać się dym.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem w miejscowości Nasutów w gminie Niemce. Na drodze wojewódzkiej nr 828 Niemce – Bogucin samochód osobowy uderzył w bariery.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena poruszał się w kierunku Krasienina. Na łuku drogi pojechał jednak prosto, w wyniku czego auto uderzyło w znaki i metalowe barierki, po czym wpadło na pobliskie pole.

Kierowca postanowił uciec z miejsca zdarzenia. Jednak uszkodzenia pojazdu sprawiły, że daleko nie udało mu się dojechać. Policjanci znaleźli pojazd porzucony w pobliżu przy lokalnej drodze.

W pewnym momencie z auta zaczął wydobywać się dym. Konieczna była więc również interwencja strażaków. Jak nam przekazano, kierowca został już ustalony.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

  1. Passat i ze wsi, to komplet w głowie plewy

  2. Jak mógł uciec z miejsca zdarzenia jak samochód stał na parkingu obok

  3. Gdyby miał uciekać to na parking 400 m od miejsca zdarzenia hehe 😄 gdzie 1 km prosto miał las to coś tu ludzie wyobrazaja sobie jak zawsze….

  4. Tym razem paserati wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

  5. dobzre ze nei wybuch gaz w sieci pewnie zapijaczona morda

  6. Poszedł jak dzik w kartofle

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas