Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku drogi zaczęła wyprzedzać ciężarówkę, z naprzeciwka nadjechało inne auto. Oba pojazdy wpadły do rowu (zdjęcia)

Dwa renaulty zderzyły się na trasie Lublin – Łęczna. Wcześniej jeden z nich uderzył jeszcze w ciężarówkę. Przyczyną był manewr, jaki wykonała kierująca jednym z pojazdów kobieta.

18 komentarzy

  1. Większość tych ” dorosłych ” dzieci do 25 lat które mają prawo jazdy ,to nie tylko moim zdaniem ,ale i ubezpieczycieli ,najbardziej niebezpieczni kierowcy ,stąd zwyżki w ubezpieczeniu O .C ….zero myślenia podczas jazdy ,brawura i „co to nie ja „….a opisana powyżej 22 latka wpisuje się w to idealnie …

  2. Garbaty Władek.

    Manewr wyprzedzania jest zaliczany do najniebezpieczniejszych. Niestety wielu rodzimych kierowców robi to brawurowo i bez wyobraźni jak może to się skończyć. Gaz do dechy, zamykam oczy . Może się uda.

  3. Nie cierpię trasy Lublin -Łęczna.Większość gna, jak by była nie śmiertelna…Szczególnie „Ryle” po wyjezdzie z kopalni Bogdanka zaczynają otwierać oczy /budzić się w okoliach ul. Turystycznej….OGARNIJCIE SIĘ CZAS NAJ WYŻSZY!!!!

    • @Klara a te „Ryle ” to takie bezmózgi jak szanowna Pani ? Napisły w artykule że to taka 22-latka jak Pani ? Uderz w stół a nożyce się odezwą napisać w tym wypadku 22-letnia kobieta to obrazić wszystkie porządne dziewczyny .

Z kraju