690 680 960

Na łuku drogi wjechał do rowu. Dostał mandat (zdjęcia)

Kierowca osobowego renaulta stracił nad nim panowanie i wjechał do rowu. Przyczyną zdarzenia drogowego było niezachowanie środków ostrożności. 30-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

W miniony piątek przed godziną 11.00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację o wjechaniu do przydrożnego rowu pojazdu osobowego w rejonie miejscowości Wielkopole na terenie gminy Urszulin. Na miejscu interweniowali strażacy oraz funkcjonariusze policji.

– Policjanci z ruchu drogowego ustalili, że 30-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego poruszał się renaultem w kierunku miejscowości Wielkopole. Na łuku drogi nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nie doznał obrażeń i był trzeźwy. Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Niesprzyjająca aura dodatkowo źle wpływa na kierowców, dlatego policjanci proszą o uwagę i ostrożność podczas jazdy samochodem. Nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa czy nieprawidłowe wyprzedzanie to jedne z głównych przyczyn wypadków i kolizji. Kierowco zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Jedź ostrożnie.

Na łuku drogi wjechał do rowu. Dostał mandat (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

 

Na łuku drogi wjechał do rowu. Dostał mandat (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

14 komentarzy

 1. Lalka królowa lawet i ….. rowów 🙂

 2. Lepsze opony na przod bo przód ciągnie-takie jest przekonanie w tym narodzie. No to pociągnął do rowu.

 3. „nie zachował należytych środków ostrożności” w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu” ten przepis powinien być wyrzucony z rejestru. Skąd Policjant wie że nie zachował należytych srodków ostrozności? Jakie ma doody? Był tam na miejscu, albo jest inny świadek? To że wpadł do rowu nie świadczy że nie zachował należytych środków ostrożności. Na jezdni mokre liście, ślisko, jechał 40 na godzinę, droga wąska i samochód wyleciał. Przepis „wytrych” na podstawie którego można każdego i za wszystko oskarżyć.
  Taki argument „nie zachował należytych środków ostrożności” można przedstawić facetowi, który spowodował ciążę u partnerki.

 4. a mandaty po to żeby mógł nie rząd wymienić mu części czy co xD kraj z tektury i wosku

 5. A ile wyniósł ten niby mandat i ile punktów karnych otrzymał i kto poniósł koszty wyciągnięcia?

 6. Pyk. I kasa dla Rydza się znalazła

 7. Tak czy siak, męczennik motoryzacji dostał po kieszeni i zapamięta, że samochodowi nie ma co oddawać panowania nad sobą.
  Pamiętajcie: samochód to dobry sługa, ale zły pan.

 8. poczekajmy do zimy, wypadnie radiowóz czy jak było kilka lat temu bus ITD, nie dostanie mandatu bo warunki były złe. Podwójne standardy tylko u nas, a mógł 3 osobową rodzinę zabić to by go puścili wolno. za wolno jechał jakby sadził chociaż z 250 nie było by problemu.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas