Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na Kalinowszczyźnie odbywa się Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” (zdjęcia)

W wąwozie między ul. Kleeberga a ul. Okrzei na Kalinowszczyźnie odbywa się piknik rodzinny. To jeden z elementów cyklu „Integracje” realizowanego w wakacje w dzielnicach Lublina.

Organizowane w dzielnicach Lublina pikniki mają być okazją do sąsiedzkiego spotkania, rodzinnych zabaw i integracyjnych rozmów. W ramach dzisiejszego wydarzenia nie zabrakło znakomitej zabawy i nauki, gdyż program wypełniają spektakle w języku polskim i ukraińskim, warsztaty, animacje, wydarzenia muzyczne i pokazy sztukmistrzów.

Dla najmłodszych przygotowano liczne animacje, gry i warsztaty w otoczeniu kolorowych dmuchańców-skakańców. Do tego dochodzą spektakle, w tym dwa także w języku ukraińskim. Do wspólnego śpiewania zaprosił dzieci duet Sokołowski & Menet, którego hasłem przewodnim jest: Muzyka plus słowa piosenka gotowa.

Na zakończenie, w okolicach godziny 19:00 przygotowano Variete. Będzie to spektakl pełen ognia i emocji w wykonaniu lubelskich Sztukmistrzów. Podobne wydarzenie zaplanowano na jutro na LSM-ie.

(fot. lublin112)

Komentarze wyłączone

Z kraju