690 680 960

Na drogach krajowych w regionie rozpoczął się protest rolników. „Kolumna ciągników porusza się 5 km/h”

Na drogi krajowe w regionie wyjechali rolnicy w ramach ogólnopolskiego protestu. W rejonie grupowania się pojazdów rolniczych występują utrudnienia z przejazdem lub spowolnienie ruchu.

85 komentarzy

 1. Wiejską zalać gnojem

 2. Śmieszne jest to co niektórzy tutaj piszą. Jak ma być dobrze jak jeden człowiek nie rozumie drugiego… niektórzy nie mają najwidoczniej pojęcia o tym ze produkując Polska żywność dajemy miejsca pracy napędzamy nasze krajowe przetwórstwo pieniądze zostają tutaj no ale najwidoczniej dla niektórych najlepiej żeby wszystko było z zagranicy bo ich to nie dotyczy

  • Ale ta ustawa nie zabrania produkowania żywności… ty wiesz o czym jest ta ustawa? Wiesz w ogóle po co oni tam dzisiaj wyleźli? Słuchałem tego gnoja z agrouni co to mówił, że dzisiaj zakazują zwierząt na futra a jutro zabronią świń i krów… populiści i idioci.

 3. Głosowałem na PiS ale ta akurat ustawa to strzał w kolano i murem za rolnikami staję. Jednak to co na tym filmie zobaczyłem to … ręce mi opadły. Bydło i tyle, mam nadzieję że obu tych buraków policja ukarała sowitymi mandatami i obciążyła kosztami uprzątnięcia tego syfu. Wszystko ma swoje granice-jedźcie do wawy i kaczyńskiemu na nowogrodzkiej wylejcie ten gnój a nie ludziom pod koła. Jak ktoś wpadnie na tym w poślizg to kto będzie odpowiadał? A swoją drogą władza zaczyna się psuć, protesty były do przewidzenia.

  • Strzał w kolano, że co? Że wprowadzają prawo takie jak praktycznie w całej europie? W kolano to sobie rolnicy dzisiaj strzelali, ten od wylewania gnojówki na rondo to nawet w łeb sobie strzelił.

 4. Jak zapytasz głąba skąd się biorą ziemniaki usłysz z lidla.

 5. Jestem ze wsi zatrudniam 36 osób w rolnictwie płace podatki troche szacunku co z wami ludzie

 6. Tak samo płakali jak wchodziliśmy do unii i musieli się po dostosowywać do unijnych przepisów i zaleceń. Teraz znowu się od nich czegoś wymaga i znowu płacz, „niszczenie polskiej wsi”…

 7. Blokujcie ludzi do/z pracy a potem narzekajcie, że nie macie ani zbytu ani szacunku

 8. A teraz mandacik za zaśmiecanie ulicy i spowodowanie zagrożenia w ruchu. Jeśli mało, to jeszcze za stworzenie zagrożenia epidemiologicznego. Każdemu po30000 zł. Ciekawe czy futrzarzy wam oddadzą, ciemne ludki

 9. Jak były żniwa ( jechali do pracy ) to nie strajkowali bo przecież by nie zarobili, a teraz jak my jedziemy do pracy to nam utrudniają.

 10. W pełni Was popieram, jestem za Polską wsią.
  Kolejne rządy wyprzedały i zniszczyły już prawie wszystko co było można, co nasze krajowe.
  Doprowadzając do tego, że nie jesteśmy samowystarczalni zależni od właśnie innych krajów, zachodnich czy wschodnich.
  W miastach nie każdy jest głąbem, ale słuchając komentarzy to niejeden taki się wypowiada.
  Lepsza żywność ze wschodu, tańsza, zdrowsza?
  Puknijcie się w głowy, jak myślicie co by się stało gdyby Polska wieś przestała istnieć, gdybyśmy sami nie produkowali żywności tylko byli na łasce innych krajów, to by się stało że ceny żywności mielibyście z kosmosu bo jeść coś byście musieli i wzrosłyby dwukrotnie, albo i jeszcze więcej a i tak byście kupowali.
  Nawet dziś pieniądze wydawane są za granicą, właśnie sprowadzana żywność zza granicy zamiast kupowana i produkowana w Polsce, myślicie że to dobrze, bo teraz tanio? Natomiast pieniądze pompowane są do innych krajów i tam rolnicy zadowoleni bo mają zbyt w Polsce i tam zarabiają i bogacą się, inne państwa.
  Niektórzy nigdy nie zrozumieją, szkoda z takimi „miastowymi” pseudo inteligentami w ogóle dyskutować.
  Najlepiej zgnoiliby rodaka jednego i drugiego, a utrzymują chętnie przemysły innych krajów i nawet się nad tym nie zastanowią.
  Jeśli rolnictwo w Polsce upadnie to będziecie na łasce tych rolników z innych krajów (z zachodu), których teraz utrzymujecie i co wam to da, to że rolnik z zachodu wtedy dowali wam takie ceny że się nie pozbieracie.
  Zatęsknicie jeszcze za Polską wsią, za Polskim rolnictwem.
  Rolnicy nie dajcie się, oby tak dalej. Blokujcie i protestujcie do skutku. To jedyny sposób na to aby ktoś kogoś w tym naszym pięknym kraju wysłuchał. Brawo Wy.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas